Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Педагогічна лабораторія в ЗОШ №29
31.10.2014, 12:35

Школа, батьки, громадськість об'єднанні єдиною метою: зробити все, щоб діти росли щасливими, здоровими, активними, життєлюбними, комунікативними, щоб вони стали гармонійно розвиненими особистостями. «Кожен учитель, кожен батько мріє про те, щоб його діти виросли допитливими людьми, щоб у кожному серці запалав вогник жадоби пізнання. Але як запалити цей вогник? Треба розкрити перед дітьми книгу життя, живі, яскраві сторінки навколишнього світу. Нехай дитина сама перегортає сторінки цієї книги, нехай відчуває себе шукачем і землепрохідцем. Від нас, дорослих, залежить те, щоб дитина відчула романтику, красу пізнання» (В.О.Сухомлинський).
Ці питання були розглянуті на засіданні педагогічної лабораторії "Організація дієвої взаємодії школи з батьківською громадськістю, соціумом щодо розвитку творчих здібностей учнів", яке відбулося 30 жовтня 2014 року.
Наша школа – це, насамперед, відкрита виховна система, яка спрямована на виховання дитини як суб’єкта власного життя й успіху, оволодіння учнем життєвою компетентністю. Але цієї мети можна досягти лише завдяки партнерській взаємодії школи з батьками. Саме тому педагогічний колектив Миколаївської ЗОШ №29 на чолі з директором, Грицюк Ларисою Анатоліївною, вже багато років особливу увагу приділяє співпраці у навчально-виховному процесі з батьками та громадськістю. За роки плідної праці над проблемною темою «Активізація пізнавально-творчої діяльності учнів під час НВП» (5 рік) у даному напрямку є певні здобутки та напрацювання. Тому у 2013 році в рамках Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття» в номінації «Громадсько-державне управління школою» директор школи презентувала досвід з теми «Батьківський комітет», посівши І місце.
За результатами роботи напрацьовано проект програми «Співдружність школи, сім’ї та громадськості – в ім’я розвитку дитини».

 
 


Додав: надія |
Переглядів: 676
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018