Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Переможці Всеукраїнського конкурсу відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей
19.06.2015, 10:54

Важливим  кроком  розвитку духовної і моральної єдності дитячого  колективу є стимулювання  колективних емоцій, переживань щодо  різноманітних явищ навколишнього світу.

Перше поняття про колектив формується  коли діти об’єднують свої зусилля  для того , щоб зробити  щось корисне, цікаве, потрібне для всіх. Шлях виховання колективу  й особистості у боротьбі проти зла, насильства, безкультур’я,  черствості , байдужості – це вірний шлях.

У наш час  гостро відчувається  потреба в людях, що володіють мистецтвом створювати здоровий психологічний  клімат у колективі. В нашій школі є такі люди – це  наші активісти. Вони  вміють аналізувати ситуацію виявляти  проблеми, визначати  шляхи їх вирішення .

Саме на занятті "Школи Лідер" за темою " Як сформувати  "класний" колектив? " представники учнівського самоврядування  виступили  з ініціативою  створити  власний  відеоролик щодо попередження  насильства стосовно дітей.

Робота захопила школярів, як наслідок не один, а два відеоролики:

  • "Чужої біди не буває", " Правила створення згуртованого колективу".

 А навесні  вирішили відправити свої роботи  на Всеукраїнський конкурс відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства " Вільні від насильства",  організований представниками  офісу Ради Європи в Україні сумісно з МОН України та урядом Норвегії.

У червні 2015 року в Києві відбулась церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства.

На церемонії були присутні: Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеб, начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки Україні Алла Середницька, керівник проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» Ігор Гуцуляк, а також делегації фіналістів конкурсу, серед яких - загальноосвітня школа №20.

У конкурсі взяли участь 362 роботи від творчих колективів  загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, а також органів учнівського самоврядування різних рівнів, представлені у формі відеопроектів, відеопрезентацій, відеороликів, флешмобів, театральних постановок, анімаційних проектів.

У номінації "Чужої біди не існує" переможцем визначено авторський колектив Миколаївської загальноосвітньої школи №20 (керівники проекту - Єрмачков А.О. та Кучеренко О.М.).

Вітаємо учнів та педагогів школи та пишаємося досягненнями нашої освіти!

Конкурсна робота

 
Відео з церемонії нагородження
 
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1283
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018