Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

«Перші кроки до мрії» (участь учнів ЗОШ №44 у Чемпіонаті комп'ютерних талантів «Золотий Байт»)
19.03.2015, 16:36

Міжнародний Чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну і комунікацій. Чемпіонат проходить у три етапи: он-лайн, відбіркові тури, міжнародний фінал.

За результатами першого етапу кращим конкурсантам надсилається запрошення на участь у другому турі Міжнародного чемпіонату «Золотий Байт-2015».

Всього по Україні цього року в регіональний тур пройшли 197 чоловік. Ми пишаємося, що серед них опинився й учень 6-А класу МЗОШ № 44 Трешнюк Андрій, який 13 березня став учасником регіонального фіналу у номінації Junior Сompetition. Номінація призначена для школярів від 10 до 14 років - впевнених користувачів, знайомих з основами роботи операційних систем Windows і офісними програмами.

Фінал проходив у приміщені філіалу Комп’ютерної Академії «ШАГ». Завданням фінального етапу був ряд практичних задач з Windows 7 і в Office.

–        Було дуже цікаво, - каже Андрій, - виконав усі п’ять завдань. Але останнє відправив за 30 с до закінчення туру. Наступного року обов’язково спробую ще раз. Любов до інформатики це наша сімейна традиція. Я беру приклад з мого старшого брата Олега, випускника нашої школи, якого теж навчала  інформатиці моя улюблена вчителька Чесаліна Наталя Вікторівна. Завдяки їй він зараз працює програмістом у міжнародній компанії. Саме Наталя Вікторівна відкрила нам з братом світ інформатики, допомогла зробити перші кроки до здійснення моєї мрії – стати таким, як брат.

Прес-центр школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 1087
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018