Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Підсумки IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені П. Вірського
21.11.2014, 18:00

Фестиваль-конкурс має статус державного проекту і проводиться за підтримки Міністерства культури і туризму України раз на три роки.

IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. П. Вірського стартував у всіх регіонах нашої країни у вересні 2013 року. У ньому брали участь більше ніж шестисот професійних і самодіяльних художніх колективів. До складу журі ввійшли двадцять п’ять осіб, серед яких одинадцять народних і два заслужених артисти України, дев’ять професорів. Голова журі – М.М. Вантух, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, академік, генеральний директор – художній керівник Національного академічного ансамблю танцю України імені П. Вірського. Журі оцінювало конкурсантів у дев’яти номінаціях.

Прекрасну роботу на фестивалі-конкурсі показав народний ансамбль танцю «Сувенир», який став лауреатом, Будинку дитячої і юнацької творчості Заводського району, Миколаївської спеціалізованої школи I- III ступенів «Академія дитячої творчості», художній керівник – заслужений робітник культури України Людмила Бобкова. У фінальному турі колектив представив дві хореографічні композиції: «Молитва за Україну», «Казачий пляс».

Наприкінці - гала-концерт кращих колективів на сцені Національного оперного театру. У концертній програмі було 30 номерів, серед яких «Молитва за Україну» у виконанні НАТ «Сувенир».

Українські хореографи повинні не тільки берегти національний танець, але й боротися за нього. Нація без народної творчості не має права називатися культурною. Тільки високо професійне мистецтво у змозі укріпити національну свідомість нового покоління і підняти престиж українського народу у світі. А для цього потрібна копітка і віддана праця кожного з нас.

Прес-центр закладу


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1039
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018