Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Підсумки проведення місячника здоров'я. Флеш-моб "Крок до здоров'я" (ЗОШ №52)
18.02.2015, 12:40

Під девізом «Дужими зростаємо, бо про здоров’я дбаємо» в Миколаївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 52 пройшов місячник здоров’я. В рамках проведення місячника було заплановано ряд заходів, спрямованих допомогти учнівській молоді сформувати навички здорового способу життя та усвідомити негативний вплив шкідливих звичок на організм людини. Найголовнішим для людини є життя, а найбільшою цінністю в житті є здоров’я – ця ідея супроводжує всю навчально-виховну, пізнавальну та позашкільну роботу школи.

У початковій школі формування здорового способу життя здійснюється через дотримання режиму дня, навичок особистої гігієни, самоконтроль за правильністю постави під час письма, читання, ходьби, культуру споживання їжі, співпрацю з батьками. Для попередження втомлюваності у дітей обов’язково проводяться фізкультхвилинки різного напряму. Навчальні заняття чергуються з динамічними паузами, розвагами, іграми.

2015-02-21

 

 

Вже давно в школі стало доброю традицією починати робочий день ранковою зарядкою, проводити ранкові флешмоби. Це зміцнює імунітет і підвищує опірність організму до хвороб, забезпечує прилив енергії та бадьорості і піднімає настрій на цілий день.

В ході проведення місячника учні взяли активну участь у конкурсі – виставці малюнків «Я за здоровий спосіб життя» і створенні плакатів «Ми обираємо здоров’я!». У такий спосіб кожен мав можливість показати свою активну життєву позицію та бачення даної проблеми.

Бібліотекар школи провела бібліотечні уроки «Здорово бути здоровим!» та організувала тематичні книжкові виставки «Ми – здорове покоління».

Медичний працівник провела практичні заняття «Як вберегтися від грипу» та бесіди щодо дотримання правил здорового способу життя.

Фізичне здоров’я в школі контролюється та формується через уроки фізичної культури, щоденну ранкову гімнастику. Психічне здоров’я забезпечується щоденною працею класних керівників на виховних годинах та святах.

Завершальним етапом місячника став творчий звіт класних колективів. Учні презентували свою роботу щодо збереження здоров’я, ознайомили всіх із спортивним життям класу, зі своїми спортивними досягненнями, розповіли про заходи, які було проведено протягом місяця: ділові ігри, бесіди, тренінги, виховні години, змагання, ігри, заняття курсу «Абетка харчування» тощо.

2015-02-21

 

 

Педагоги школи впевнені, що подібні заходи допомагають дітям міцніше усвідомлювати, що здоров’я – основа щастя людини.

Прес-центр школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 1217
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018