Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Підсумкова науково-практична конференція наукового учнівського товариства «Пошук» в ЗОШ №47
08.05.2015, 11:57
Підсумкова науково-практична конференція наукового учнівського товариства «Пошук» відбулася в нашій школі 7 травня. Відкриваючи конференцію, директор школи Моторна З.В. сказала, що головне завдання школи підготувати учня до дорослого, успішного життя.

В актовій залі присутні запрошені батьки, учні та вчителі. Дуже хвилювались діти перед захистом своїх наукових робіт, адже деякі з них вперше виступали перед такою поважною аудиторією.

На конфереції представляли результати своїх робіт 15 учнів. Всі роботи відповідали змісту, мали актуальність, супроводжувались мультимедійними презентаціями. Учні відчули себе справжніми науковцями та мали неабиякі ораторські здібності. Участь учнів в конференції не тільки збагачує знання і вдосконалює вміння учасників, а й гартують їх характер.

Закінчила конференцію заступник директора школи з НВР Кондратьєва Г.В., яка привітала учнів та їх кураторів із захистом та процитувала декілька цікавих думок про ставлення до навчання: «Доки дитина не спробує себе в чомусь, не напружиться в опануванні, вона не знатиме, на що вона здатна».

Учасники коференції впевнилися у тому, що коріння навчання гірке, але плід його солодкий. Конференція зацікавила усіх учасників та присутніх в залі. Вона стала стимулом для інших учнів у подоланні перешкод на шляху до перемог у навчанні.

Всім науковцям і тим, хто хоче більше знати, бажаємо нових здобутків на науковій та пошуковій ниві, натхнення, бажання здобувати нові знання.

Методична рада школи


Додав: aliona91 |
Переглядів: 965
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018