Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Пісенне свято «Битва хорів» у ЗОШ №53
15.12.2014, 11:52

У духовно-естетичному вихованні дітей, у формуванні їхніх музично-естетичних уподобань особливе місце займає пісня. Хороша, справжня пісня - прекрасне відкриття, чудовий винахід. Саме через неї розкривається краса і привабливість навколишнього світу. Хоровий спів -  найбільш доступний, захоплюючий і творчий вид мистецтва, який збагачує музичний світогляд дитини, розвиває художній смак, сприяє підвищенню культурного рівня, виховує в дітях дисциплінованість, почуття обов'язку і відповідальності за спільну  працю.

З метою реалізації творчого потенціалу учнів  в школі пройшов традиційний третій хоровий фестиваль «Битва хорів», в якому взяло  участь 120 учнів 5-х класів. Свято хорового співу підготувала та  яскраво провела  вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Колпакова Л.Г.

Твори, які прозвучали у виконанні молодших школярів, - це зразки дитячої  та юнацької пісенної творчості, що сприяють розвитку художніх смаків, виховують любов до рідного краю, залучають до занять музикою.

Особливістю  фестивалю стали твори миколаївських композиторів, учителів музики Г.Улицької та А.Олейнікової, поетів Н.Ляшенко, Н.Іванової, РЛ.Ратич.

Переможцем конкурсу став хор  5 –В класу.

Прес-центр ЗОШ № 53


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 476
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018