Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Поїздка учнів ЗОШ №47 до МФ КНУКіМ
18.02.2015, 13:23
18 лютого учні 11 класу отримали можливість відвідати Миколаївську філію Київського національного університету культури і мистецтв.

Перед учнями виступили викладачі та студенти з профорієнтаційною презентацією. Учні дізналися про переваги навчання в даному університеті, а також про специфіку навчання на факультетах. Увагу учнів звернули на той факт, що лише в цьому університеті вони матимуть можливість здобути такі спеціальності: хореографія, музичне мистецтво, дизайнер одягу, дизайнер середовища, дизайнер - графік.

Старшокласникам розповіли про перемоги студентів університету на різноманітних олімпіадах і конкурсах всеукраїнського, міжнародного та світового рівнів.

Викладачі вузу також представили факультети і розповіли про підготовчі курси, окремо спинились на питаннях підсумків минулорічної вступної кампанії, специфіки електронної форми подачі документів, Умов прийому до ВНЗ у 2015 році.
Все було проведено у формі квесту. Учні школи відвідали майстерні, спробували свої дизайнерські можливості, вивчили танцювальні елементи та станцювали разом зі студентами. В ході зустрічі школярі детальніше дізналися про специфіку та можливості майбутніх професій, організацію навчального процесу, різні види практик та перспективи працевлаштування, життя і дозвілля студентів.

На завершення проректор подякував учням і вчителям ЗОШ №47 за візит, побажав молодим людям успіху на шляху до здобуття знань і якісної освіти та висловив сподівання на подальшу активну співпрацю.

 
 


Додав: aliona91 |
Переглядів: 772
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018