Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Показовий День Цивільного захисту в ЗОШ №54
13.04.2015, 13:26

На базі ЗОШ №54 було проведено показовий «День цивільного захисту та об’єктового тренування» для керівного складу навчальних закладів Корабельного району міста Миколаєва. На заході були присутні головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради Калініченко Т.Є., представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Семенов В.К., Ванагеліс В.Я., Тимошенко Т.Г., відділу НС та ЦЗН у Корабельному районі Іванова Н.М., представники Федерації підводної діяльності і спорту Миколаївської області.

Розпочався день засідання штабу ЦЗ під керівництвом керівника закладу з питань цивільного захисту МЗОШ №54 Звоника Олега Валентиновича. Згодом на лінійці до присутніх було доведено мету, завдання, план проведення заходу.

Учителі та учні школи продемонстрували систему роботи закладу з цивільного захисту, уроки і виховні заняття, конкурс плакатів і спортивно-воєнізовану естафету, тематичний виступ шкільної ДЮРП. В рамках заходів з учнями провели тематичні бесіди представники УМВС виступи були цікавими, супроводжувались демонстрацією відповідного спорядження, зброї. Школярі з великою цікавістю спілкувалися з ними.

Школярі та працівники школи закріпили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій. Керівним складом ЦЗ та формуваннями ЦЗ школи практично відпрацьовано весь комплекс заходів захисту за ввідною «Терористичний акт з наслідками вибуху та пожежі». Керівники ЗНЗ Корабельного району ознайомились з досвідом роботи МЗОШ №54 з цивільного захисту.

Методична рада школи
цз 06.jpg

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 955
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018