Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Семінар-практикум для ЗДВР на базі ЗОШ №3
01.12.2014, 12:56

27 листопада на базі Миколаївської ЗОШ №3 силами педагогічного колективу за участю заступника міського голови з гуманітарних питань Сапожнікової М.О., начальника управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Дяченка В.А., інспектора відділу захисту прав дітей управління освіти Миколаївської міської ради Гоберлас Н.Г., представників районних, міської служби у справах дітей, підрозділів кримінально міліції було проведено міський семінар-практикум з теми “Профілактика насилля та жорстокості – шлях до формування школи як моделі правового суспільства” для заступників директорів з виховної роботи Ленінського, Центрального та Заводського районів.

Діти, швидше за все, не квіти на дереві життя, а його коріння, оскільки їх повноцінний розвиток сьогодні в значній мірі визначає обличчя суспільства в найближчому майбутньому. Ставлення до дітей, повнота задоволення їх потреб і інтересів не тільки відображає рівень соціального прогресу, добробут, гуманність суспільства, але й далекоглядності соціальної політики держави, яка, дбаючи про дітей, забезпечує надійний фундамент для свого майбутнього, зазначила заступник міського голови Сапожнікова Маргарита Олександрівна,відкриваючи роботу семінару - практикуму .

Директор ЗОШ № 3 Зінченко Діна Єгорівна підтвердила, що цей принцип знайшов відображення в роботі педагогічного колективу школи, який стверджує, що дитина в силу її фізичної і розумової незрілості потребує спеціальної охорони і турботи.

Семінар-практикум був спрямований на розв’язання наступних цілей:

  • привернути увагу до проблеми правової освіти дитини, вчити педагогів працювати в тісній взаємодії з батьками, використовуючи нетрадиційні форми та методи;
  • ознайомити з основними дефініціями проблеми насильства над дитиною;
  •  активізувати працівників навчальних закладів на творчий пошук найоптимальніших засобів та прийомів виховання дітей у дусі поваги до прав людини;
  • допомогти учасникам семінару-практикуму усвідомити роль педагога у попередженні насильства та жорстокого поводження з дітьми;
  •  вчити педагогів працювати в групах та набувати практики колективної діяльності у вирішенні завдань під час ігор та вправ.

Заступник директора з виховної роботи Кушнарьова Н.О. ознайомила учасників семінару системою профілактичної роботи з попередження насильства в ЗОШ №3; практичний психолог школи Курченко Є.А. надала соціопсихологічні механізми в конфлікті. З метою закріплення здобутих знань учасникам семінару було запропоновано, попрацювавши в групах, створити “Світ без насилля”: вироблення конкретних шляхів подолання жорстокості на індивідуальному рівні з учнем, на рівні шкільної громади та на рівні міста.

Яскравим підсумком було створення “Будинку сімейних цінностей” – даній групі були запропоновані “цеглинки” з моральними цінностями, необхідно було побудувати власний будинок, розподіливши “цеглинки” на фундамент, стіни, вікна, дах за рівнем їх  пріоритетності.

Методична рада школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 703
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018