Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Серце землі у дитячих долонях (ЗОШ №12)
19.05.2015, 14:06

Екологічний місячник у Миколаївській загальноосвітній школі № 12 відзначився багатьма цікавими заходами та конкурсами різного рівня: «Ліси для нащадків», «Квіти біля школи – тобі Батьківщино», «Птах року»,            «В об’єктиві натураліста», географічні вікторини, астрономічний брейн-ринг, виставка малюнків «Всесвіт очима дітей» та інше.

 Фінальним акордом стало свято, присвячене Всесвітньому Дню Землі «Серце Землі у дитячих долонях», яке розпочалось урочистою загальношкільною лінійкою і продовжилось виставкою домашніх улюбленців. Учасниками експозицій стали величезні равлики, папуги, хом’яки, акваріумні рибки, морські свинки, шиншила. До участі залучились всі учні школи, але хочеться відзначити найактивніших учасників. Ними стали учні 8-А класу, серед яких Костенко Валерій разом зі своїми домашніми вихованцями папугою Інокентієм, хом’яком  Пушком та різноманітними акваріумними рибками; учні 10 класу: Колісанова Вікторія та її морська свинка  Хрюник, Гармаш Ірина з хом’яком  Михасиком, Крамаренко Вікторія з шиншилою Кузьмою та інші.

Паралельно з виставкою проходив конкурс малюнку на асфальті, який було організовано в незвичний спосіб: в рамках КТС «Шкільна родина» кожне об’єднання отримало своє завдання, яке містило частину загального малюнка на асфальті «Збережемо рідну природу».

Виконуючи роботу, учасники об’єднання вразили взаємодопомогою та підтримкою одне одного, що сприяло зміцненню загального морального піднесення, згуртуванню шкільної родини.

Цей день запам’ятався кожному учневі, який зберіг в собі позитивні емоції, настрій, гарні враження та приємні спогади.

Вчитель природознавства Грищенко Л.С. 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 922
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018