Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Шевченківський тиждень у ЗОШ №28
16.03.2015, 14:52

Березневі дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Тому традиційно на початку березня в нашій школі з метою  популяризації творчості Т.Г.Шевченка, виховання у підростаючого покоління українців шанобливого ставлення до літературної спадщини Кобзаря було проведено різноманітні заходи.

Тиждень розпочався з радіолінійки «Кобзар – гордість української нації!», виховних години під загальною назвою «Т.Г.Шевченко – співець народної долі». Музейний урок «Ім’я Шевченка в нашому краї», уроки української мови та літератури за єдиною соціокультурною лінією допомогли учням дізнатися про невідомі факти з біографії Кобзаря, ближче познайомитись із його творчістю. Загальношкільна виставка«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!», конкурс буктрейлерів та відеороликів «Ми тебе не забули, Тарасе!», конкурс декламаторів «Поезії Т.Г. Шевченка – торкнулися моєї душі», літературно-музична композиція «З дитинства Тараса» сприяли розвитку творчих здібностей школярів.

Під час Шевченківського тижня 117 школярів взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», а учень 5-А класу Курошу Валентин посів почесне ІІІ місце у міському конкурсі читців поезії Шевченка «Заповіт – 2015».

Урочистим закриттям тижня став конкурс краси та розуму «Пані розумниця», присвячений образу жінки в творчості Шевченка. Під час виступів учасники проявили креативність, розвинули мистецькі здібності та продемонстрували любов до рідної мови і країни.

Прес-центр школиspan>


Додав: kolinko |
Переглядів: 849
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018