Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

"Шкільна родина" в ЗОШ №17
14.01.2015, 19:48

Колектив ЗОШ №17 прийняв у себе в гостях представників шкільного самоврядування шкіл № 42, 37 та 53. Зустріч проходила у формі віртуальної подорожі по нашій школі. На початку шкільний актив запропонував гостям двома реченнями розповісти про себе та свою школу (інтерактивна гра «Знайомство»). Тримаючи в руках «іграшкову школу» ми змогли познайомитися ближче, дізнатися щось нове про різні школи та зробити перші кроки для неформального спілкування, товаришування.

Представники шкільного самоврядування молодшої, середньої, старшої школи розповіли про історію школи, шкільні традиції, про участь навчального закладу в різноманітних конкурсах, проектах, у шкільних та міських КТС, про різні ініціативи та досягнення учнівського самоврядування.

Під час зустрічі відбувся міні-концерт – перед гостями виступили переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів з творчими номерами. Гостям було запропоновано прийняти участь у майстер-класі «Побажання на згадку», в якій вони змогли висловити свої привітання та побажання учням нашої школи та один одному.

Організоване самоврядуванням чаювання з іграми та конкурсами додало гарного настрою, створило атмосферу справжнього свята: учні робили спільні фото, обмінювалися сувенірами, одним словом – бажання розходитися не було!

Наприкінці зустрічі було зроблено загальне фото, яке кожна школа отримала на добру згадку разом з буклетом про нашу 17 школу. 

Можна сказати з упевненістю, що участь у такій КТС сприяла розвитку учнівського самоврядування різних шкіл та навичок творчої діяльності школярів, бо підготовка до зустрічі була дуже творчою, активною з боку вчителів та учнів, які змогли самореалізуватися, презентуючи себе і навчальний заклад. Завдяки КТС розширилась географія спілкування школярів міста.

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі, щоб поділитися своїми враженнями, за той час поки не бачилися.

Прес-центр школи


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 763
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018