Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Шкільна родина ЗОШ № 29 зберігає традиції українського народу
12.01.2015, 17:14
Одним з основних правил виховання дітей у школі № 29 є надання особливої уваги традиціям і обрядам українського народу. Адже учні повинні знати і пишатись своїми звичаями і звичаями своїх предків. Найзначнішою ланкою в цьому є співпраця з сім`ями наших учнів. Тільки в єдності школи і сім`ї можна сформувати повноцінну, творчу, духовно гарну, різнобічно розвинуту особистість, яка не просто поглинає знання, які її дають, а прагне сама знаходити нове.
Атмосфера після новорічних празнувань панувала святкова на загальношкільній лінійці 12 січня 2015 року.
Справжнє свято для нашої шкільної родини влаштувала сім`я Бобко Олени Георгіївни і Віталія Ярославовича. Батьки разом з дітьми підготували святкові пісні і колядки, які «розливались» по залу і сповнювали душі благодаттю. Бобко Катерина, Зоя, Назар і навіть маленький Іванко старанно виводили кожну ноту різдвяних пісень. Відразу було зрозуміло, що ця сім`я, як і більшість сімей наших школярів, творча, талановита, а головне щира і добра. Адже те тепло, яке розійшлось по школі від їхнього вітання, зазирнуло в кожну душу, запаливши вогник надії на щастя, злагоду і мир у новому 2015 році.
Шкільна родина, у відповідь на подароване свято, привітала сім`ю Бобко солодким подарунками, з побажаннями, щоб в їхньому житті панувала злагода і чорна хмара смутку ніколи не зазирала у вікно їхньої оселі.
Дуже давньою є українська традиція миритися на Різдво, пробачати одне одному образи, вільні й мимовільні, щоб на повну міру відчути радість життя. Тож, ми вирішили розпочати новий рік «з чистого аркуша», з радості, посмішок і гарних сподівань. І щиро вдячні, що в цьому нам допомагають не тільки наші учні, а й їх батьки. Вони привносять у наше шкільне життя частинку своєї доброти, яка селиться у душах, і допомагає ростити щирих, гарних, розумних, справедливих дітей, які відчувають відповідальність не тільки за себе, а й за життя свого ближнього, за свою Державу.
Практичний психолог ЗОШ №29 Скорохід О.В.


Додав: надія |
Переглядів: 568
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018