Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Слово про ювіляра
08.10.2014, 09:15

Рисунок1.jpg

Серпневий ранок 1981 року. Затишне шкільне подвір’я. Саме тоді вперше завітала до своєї другої домівки усміхнена і ніжна молода вчителька початкових класів Севастьянова Тамара Андріївна. Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 стала для Тамари Андріївни рідною. За цей час, зігріті щирою материнською любов’ю, пішли у світ багато її вихованців – здібних, ерудованих, спритних,  кмітливих,  допитливих.  Саме  такими  були і є учні мудрої вчительки. Непомітно виріс і став зовсім дорослим син Єгор – гордість і окраса матері. І хоча десь у куточках скроней  стиха з’являється сивина, та душею Тамара Андріївна завжди молода. Людина великої працездатності, скромна, інтелігентна, талановита,  завжди у творчому пошуку, у самовдосконаленні. Справжній майстер своєї справи.

Головне для Тамари Андріївни - все, що вона робить, має працювати на особистісний ріст її учнів. Вчить дітей любити світ і людей, пізнавати нове, вести здоровий спосіб життя. Прагне до того, щоб навчання в школі стало цікавим і радісним для учнів, мало розвиваючий характер. Вибирає такі форми роботи, через які інформаційне поле дитини насичується позитивними образами, що розширюють горизонт її знань і спонукають до творчої діяльності. Зараз вона торує разом із своїми першокласниками та їх батьками нові Державні стандарти. І, як завжди, терпляча, усміхнена і ласкава.

Саме в теплу і погожу днину жовтня Тамара Андріївна відзначає п’ятдесятип’ятирічний ювілей з дня народження. Увесь педагогічний, учнівський  та  батьківський  колективи  щиро  вітають  Вас, шановна Тамаро  Андріївно, з цією знаменною датою. Бажаємо Вам особистого щастя, безмежного творчого натхнення і здійснення Ваших мрій.

З повагою

учні, батьки, вчителі


Додав: kolinko |
Переглядів: 932
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018