Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Співпраця ДНЗ №130 та початкової школи МЗОШ №44
17.10.2014, 17:01

Дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання. Тому все те, що чекає дитину в школі, має бути продовженням того, чим вона займалася, що опановувала раніше. Все це можливо лише за дотриманням принципу наступності між дошкільною та початковою освітою.

16 жовтня 2014 року Миколаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 44  організувала методичний міст  «ДНЗ № 130 - ЗНЗ №44». До школи завітали завідуюча ДНЗ Зазелентинова Л.В., методист Ципляк Ж.А. та вихователі дошкільного закладу.    Класоводи перших класів  Грищенко Я.В. і Курій І.В. провели показові уроки, на яких першокласники показали рівень  сформованості організаційних умінь та навичок.

За круглим столом вчителі початкової школи і вихователі та методисти ДНЗ № 130 обговорили питання розвитку комунікативних здібностей дітей засобами казки. Вчитель початкових класів, учитель-методист Венгер А.О. виступила з презентацією з досвіду роботи «Використання казкотерапії в навчально-виховному процесі».

Кожен першокласник з нетерпінням чекав свого вихователя. Зустріч була зворушливою.

У подальших планах передбачена тісна співпраця: відвідування занять та виховних заходів у ДНЗ № 130, підготовка рекомендацій для батьків майбутніх першокласників, участь у батьківських зборах, знайомство майбутніх першокласників зі школою.

Прес-центр школи
 


Додав: kolinko |
Переглядів: 565
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018