Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Спорт - це дружба! Спорт - це сила! (ДНЗ №68)
13.09.2014, 19:01

З 08.09.2014 по 13.09.2014 у ДНЗ №68 «Ромашка» проходив Олімпійський тиждень.  Музично-спортивним святом «У пошуках Олімпійського вогню»  відбулося  його урочисте відкриття. У ході свята лунали вірші та пісні, виконувались спортивні таночки. У іграх та естафетах діти мали змогу демонструвати свою спритність,швидкість, кмітливість та витривалість. Традиційно, на відкритті Олімпіади був запалений символічний Олімпійський вогонь та піднятий Олімпійський прапор. Протягом усього заходу панував спортивний дух – дух дружби, взаємопідтримки.   

Кожен день був насичений цікавими та різноманітними заходами та присвячений одному з видів спорту. Так, діти знайомилися з різними видами спорту, малювали малюнки,  опановували  вміння ігор з м’ячем, брали участь у спортивному забігу на короткі та довгі дистанції, демонстрували свої вміння їзди на різних видах дитячого транспорту.  

Підсумком тижня стала вистава театральної студії  ДНЗ №68 «Ромашка» під назвою «Лісові звірята»,  яка  дала можливість закріпити знання дітей про необхідність харчуватись корисною їжею,  подарувала вихованцям віру у свої сили, бажання щоденно займатися спортом, заряд бадьорості та гарний настрій.

Яскравою подією тижня стала участь вихованців нашого закладу   у міському заїзді на велосипедах (Карпець Віра – 2 місце, Барвинський Богдан – 3 місце),  який відбувся на Центральному стадіоні міста 13.09.2014р. 

Олімпійський тиждень завершився,  проте олімпійська атмосфера пануватиме в дошкільному закладі і надалі, адже ми  кожен день активно  залучає дітей до спорту та  здорового способу життя.                  

Вихователь-методист, Тамбовцева О.О.
Додав: kolinko |
Переглядів: 611
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018