Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Справжній педагог повинен працювати на майбутнє (ЗОШ №6)
03.11.2014, 14:27

З метою реалізації проблемної теми школи «Формування в учнів навичок пошуково-дослідницької діяльності» на осінніх канікулах в ЗОШ№6 м. Миколаєва відбулось відкрите засідання МО вчителів природничо –математичного циклу  за технологією «Всесвітнє кафе». Ця технологія добре відома у світі, вона дає змогу поєднати приємне з корисним, перенести затишну  атмосферу кав’ярень в аудиторію  і зробити обговорення комфортним,  приємним, креативним і продуктивним.

У роботі взяли участь усі члени педколективу, перед якими виникли питання : як особистостей, що інтелектуально розвиваються, зробити ще й здатними до дослідницької, творчої діяльності? Як створити умови для цього? Які засоби й методи використовувати?

Ведучі дискусійного «кафе» Баран М.І. та Чепак М.П. організували діяльність всіх членів педколективу, залучивши їх до пошуково-дослідницької практичної роботи. Сильна мотивація, самоорганізація,творчий підхід, толерантність і взаємодопомога, особистість наукового керівника – такі чинники, на думку педагогів, є визначними, що сприяють підвищенню результативності пошукової, дослідницької діяльності учнів.

    Спільна  творчість у дискусійному «кафе»  захопила усіх. Схеми та малюнки, прислів’я та притчі, які стали «продуктом» пошукової діяльності 6 груп вчителів, переконали, як непросто, але можливо зробити учнів – «енциклопедистів» ще й творцями. А драматична історія життя Джона Леннона , який аналізуючи своє дитинство, задався  питанням : «Чому ніхто не помічав мене, чому ніхто не відкрив мене?» - заставило замислитись над роллю вчителя і керівника.

Софія Русова зазначила:  «Нова школа ставить собі за головну мету збудити,  виявитися самостійним творчим  силам дитини». Працюючи на майбутнє, вважають педагоги ЗОШ №6 , ми повинні включити пошуково-дослідницьку діяльність учнів у практику навчання, бути самим шукачами, дослідниками. Якщо не буде вогника у нас, нам ніколи не запалити його в інших.

Методична рада школи

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 691
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018