Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

СТРАТЕГІЇ СУЧАСНОГО УРОКУ: НАУКОВЦІ – ПРАКТИКАМ
05.11.2014, 12:50

04 листопада 2014 року на базі Науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради у фахово-методичній студії відбулося заняття для заступників директорів із навчально-виховної роботи освітніх закладів міста з теми «Компетентнісно-діяльнісна стратегія сучасного уроку» під керівництвом Шуляра В. І., кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого вчителя України.

Мета студії – освоєння нових науково-теоретичних знань щодо особливостей побудови компетентнісно-діяльнісного уроку у відповідності до засад Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та розвиток фахово-методичної компетентності в конструюванні моделі компетентнісно-діяльнісного уроку.

Робота студії включала проведення майстер-класу щодо конструювання моделі уроку за творчістю Ю. Яновського. Учасники заняття в практичній діяльності набули навичок використання картки для формування літературної компетентності учня-читача.

Заступникам директорів були запропоновані моделі аналізу сучасного уроку літератури з урахуванням складових компететнісно-діяльнісної стратегії та варіанти формування компетентного читача у відповідності до планованого кінцевого результату.

Фахово-методична студія як форма підвищення кваліфікації управлінців і вчителів зорієнтована на формування їх методичної компетентності. Набуті знання сприятимуть  побудові власної моделі уроку за змістовими лінія літературної освіти і стануть підґрунтям для професійного зростання кожного суб’єкта педагогічного процесу.

http://www.moippo.mk.ua/

PB040003   PB040006


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 511
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018