Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Свято філології в ЗОШ №25
12.12.2014, 20:25

Згідно з річним планом роботи у школі проведено Тиждень предметів філологічного циклу. Під час проведення Тижня учні взяли участь у низці цікавих та змістовних заходів, організованих учителями-філологами згідно з графіком.

Розпочався Тиждень з традиційної радіопередачі для учнів, яка мотивувала їх до участі у запропонованих заходах.

У 8 класі була проведена інтелектуальна гра «Зоряний час» (учитель російської мови та літератури Омельченко Н.О.), у ході якої учні показали вміння використовувати свій словниковий запас, розгадувати ребуси, виконувати творчі завдання, оперуючи набутими знаннями та вміннями.

Учителі англійської мови Чигріна Я.Г. та російської Драгоморецька А.І. провели інтегрований позакласний захід «В.Шекспір». Учні декламували поезію англійською та російською мовами. Вони продемонстрували сформованість мовленнєвих навичок, знання творчості уславленого англійського поета і драматурга. 

Учитель англійської мови Чигріна Я.Г. провела урок на запрошення «Лондон та його пам'ятки» який став засобом занурення у англомовне комунікативне середовище, дав змогу учням виявити свої вміння спілкуватися англійською.

Уроки на запрошення з української мови у 6 класі «Узагальнення і систематизація вивченого з теми «Іменник», з англійської мови у 5-А класі «Вчимося відпочивати» та з російської мови у 7 класі «Безособові дієслова» були проведені вчителями-предметниками із використанням мультимедійних презентацій, вдало підібраної наочності. Для учнів вони виявилися цікавими, пізнавальними та розвивальними.

Для учнів 7 класу було підготовлено літературно-музичну композицію «Я долю вибрала собі сама…» (за творчістю Ліни Костенко) вчителем української мови та літератури Зайченко І.М. Використання мультимедійних презентацій, живе слово зробили цей захід цікавим, пізнавальним та розвивальним.

Підсумком тематичного тижня було Свято рідної мови «Дзвенить струмочком рідна  мова», підготовлене учнями 5-А, 5-Б класів під керівництвом вчителя української мови та літератури  Піляєвої А.І. Школярі декламували вірші про Україну, співали зворушливі авторські пісні української поетеси Наталії Май, розповідали про своє ставлення до рідної української мови, закликали берегти та плекати її. На заході були присутні представники батьківської громадськості.

Проведення Тижня супроводжувалося презентацією дитячих творів, виставкою стіннівок та дитячих малюнків, конкурсом найкращих зошитів.

Директор ЗОШ № 25  Піляєва А.І. 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 820
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018