Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Тиждень фізики та астрономії в економічному ліцеї №1
27.03.2015, 14:53

У нашому навчальному закладі стало традицією проведення олімпіади знань протягом навчального року.  Так з 16.03.2015. по 20.03.2015. в Миколаївському ліцеї № 1 пройшов тиждень фізики та астрономії. Така форма планування позакласної роботи надає більш наукової організації праці учнів: деякий час їх увага концентрується на фізиці та астрономії, поглиблюються і розширюються знання з цих предметів – це розвиває їх зацікавленість, дозволяючи порівнювати і вибирати; створює широкий простір для змагання.

У цьому навчальному році я вирішила створити проект, за допомогою якого і учні і вчителі переконаються в тому, що фізика та астрономія не завжди можуть бути важкими та серйозними науками. Тиждень називався «Фізичний та астрономічний Хіт – парад» і розпочався з лінійки, на якій всі зустрілися з піснею, дотепом та жартом.   Хіба ми не знаємо, що мости між лірикою і точними науками ніколи не були розведеними, бо не можна відділити людський інтелект від емоцій, і холодні формули не ізольовані від гарячого випромінювання людських почуттів. „Усе більше мистецтво стає науковим, а наука – художньою; розлучившись біля підніжжя, вони зустрінуться коли-небудь на вершині”, - сказав Г. Флобер.

Ведучі оголосили план проведення тижня, роздали завдання на тиждень менеджерам кожного класу. Метою такого відкриття було: підвищити зацікавленість фізикою і астрономією, та заохотити учнів до активної участі у проведенні тижня.

Досягненню цієї мети допомагали завдання, які підбирались неважкі і не громіздкі, щоб не перенавантажувати учнів. Деякі з них можна було зробити на перервах, формуючись у невеликі групи. «Веселі перерви» включали в собі розгадування фізичних загадок, кросвордів, фізики в історичних подіях.

Учні малювали тематичні газети та створювали власні індивідуальні проекти «Моє сузір’я».

 І завершився тиждень Хіт – парадом жартівливих пісень про фізику та астрономію, авторами яких були самі учні – метою всіх цих заходів була популяризація фізики та астрономії як наук, які необхідні для розвитку НТП; розвивати у учнів інтерес до цих складних, але необхідних наук.

Вчитель фізики та астрономії  Роман Алла Олексіївна 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 827
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018