Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Тиждень початкової освіти в ЗОШ №4
03.12.2014, 13:10

Проведення предметних тижнів в початковій школі є традиційним для всіх учнів молодших класів. Це не тільки розваги , але й одна з форм організації навчання, яка поглиблює, доповнює і підвищує рівень освіти учнів, сприяє розвитку пізнавальної активності, розширює кругозір.  

Цілі:

• активізувати пізнавальну діяльність учнів;

• сприяти розвитку творчих здібностей;

• виявляти талановитих учнів;

• формувати відповідальність за доручену справу, вміння працювати в колективі;

• виховувати морально-естетичне ставлення до світу.

У межах тижня відбулася виставка  стіннівок та конкурс малюнків учнів 1-х класів «Здорова дитина – щаслива родина».

Було проведено в 2-Б класі відкритий урок з української мови «Поділ слів із подовженими м’якими приголосними звуками на склади та для переносу. Робота з прислів’ями»  (вчитель  Перуджині Р.О.).

У групі подовженого дня для учнів 1-2 класів була організована гра «Вгадай мелодію»(вчитель Бутрій А.М.). Конкурсанти вгадували мелодії і виконували улюблені пісні.

Конкурс на кращий зошит «Зошит посміхається», конкурс малюнків «Секрет осіннього дерева»  був проведений серед учнів 1-х класів. В цей день виставлені вироби дітей. Немає меж фантазії наших дітей!

Проведено відкритий урок з української мови в 2-А класі «Вимова і написання слів, у яких ставиться апостроф» (вчитель Константинова Т.Ю.), також урок математики в 4 класі (вчитель Солінська О.О.) «Круглі числа. Периметр прямокутної ділянки. Знаходження суми і різниці багатоцифрових чисел».

Учителі школи були запрошені на відкритий урок з української мови в 3 класі (вчитель Новікова О.Ю.) «Вимова і правопис слів з ненаголошеними –е, -и, що  перевіряються наголосом».

Учні початкової школи знайомилися з мовними загадками на уроках української мови - «Золоті зернятка народної мудрості» - 1-4 класи, провели конкурс читців «Україна – рідний край» - 3,4 класи.

Тиждень початкових класів пройшов дуже насичено. Всі вчителі та учні початкових класів брали активну участь у проведенні тижня.

Методична рада школи

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 909
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018