Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Тиждень початкової школи у ЗОШ №44
04.02.2015, 17:12

«Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний та яскравий» - під таким девізом пройшов тиждень початкової школи у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44. 

Перший день тижня був насичений масою цікавих заходів. Учні 2 класу подорожували сторінками усного журналу «Книга – вікно у незвіданий світ» (класовод Венгер А.О.). Під час «уявної подорожі» вони дізналися про історію виникнення книг,  зустрілися  з Королевою Книг та в ігровій формі закріпили правила поводження з книгами. Серйозним випробуванням для другокласників стало змагання між командами «Знайки» та «Читайлики», в якому після наполегливої боротьби  перемогла дружба. Зацікавила учнів також презентація нових видань для дітей, яку провела запрошена на свято бібліотекар філії №14 Пушкар Л.А. Учні 1-х класів (класоводи Грищенко Я.В. та Курій І.В.) змагались у конкурсі на кращого читця віршів про зиму. Четвертокласники взяли активну участь у конкурсі творів «Відгук на прочитану книгу». Почесне місце в цей день посів конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів на тему «Мій улюблений казковий герой», адже  казка у дитячому віці має неповторний вплив на особистість дитини.

Другий день - “День української мови - розпочався українською піснею. Цікаво і плідно пройшли уроки української мови в 4-А (вчитель Сергєєва Л.М.) та 4-Б  (вчитель Трешнюк М.П.) класах.  Вчителі використали нестандартні форми проведення уроків, що сприяло підвищенню мотивації учнів до навчання. З приємним хвилюванням молодші школярі чекали результатів конкурсу «В гостях у пані Каліграфії». Почесне журі,  у склад якого увійшли вчителі та батьки, визначило переможців.

Продовжив роботу тижня “День математики“.  В цей день учні 1- 4 класів  взяли участь у математичних  розвагах «Усний рахунок із захопленням».  Третьокласники перевірили свої знання у «Математичному брейн-ринзі» (класовод Самойленко Н.В., 3-А клас)  та «Математичному КВК»  (класовод Гаврилюк А.В., 3-Б клас). Із захопленням учні розв’язували завдання з логічним навантаженням, задачі підвищеної складності. 

Творчість та нестандартний підхід виявили під час проведення конкурсу стіннівок «Розумні та кмітливі», в ньому взяли участь учні 3- 4 класів.

Неповторними емоціями був насичений «День природи».  Учні 1-х класів (класоводи Грищенко Я.В. та Курій І.В.)  познайомилися  зі святами зимового циклу. Молодий учитель Грищенко Я.В. приготувала для своїх вихованців презентацію «Святий Миколай» та «Різдво Христове».  Родинний захід  у 1-Б класі проведений у національних звичаях та традиціях українського народу. З хлібом і сіллю на вишитому рушникові та кутею на столі маленьких першокласників зустрічала українська сім’я,  на гостину до якої завітали справжні ряжені з Козою. Учні із задоволенням співали українські колядки та щедрівки, а в нагороду від щедрої родини отримали смаколики. Неповторні декорації,  музичний супровід та мистецтво гри акторів, шефів-п'ятикласників,  віддячились бурхливими оплесками глядачів, учнів 2-их  класів та батьків першокласників.

 Незабутньою подією для учнів 2-го класу (класовод Венгер А.О.) стала зустріч з домашніми улюбленцями. Другокласники принесли на свято хом’ячків, папугу, кроля, і, навіть, кота. Із захопленням ділились секретами догляду за тваринами. Дівчата заспівали пісню «Хом’яки». Найстарші початківці,  учні 4-их класів,  взяли участь у конкурсі знавців  “Знай,  люби  та бережи“.

Усі бажаючі в цей день могли відвідати чудову виставку витинанок «Така казкова зима!»,  в якій учні 1-4 класів змагалися у творчості. Тут кожен учасник зумів реалізувати свій талант, фантазію і нестандартний підхід.

Яскравим завершенням тижня став концерт «Твої таланти, початкова школо!». Учні початкових класів продемонстрували свої таланти  у вокальному співі, виконанні хореографічних композицій, декламуванні віршів. Таким незабутнім і цікавим виявився для учнів початкових класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 останній  тиждень січня. А приємним подарунком стало  нагородження переможців конкурсів та активних учасників заходів.

  Венгер А.О., вчитель початкових класів, вчитель-методист


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 973
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018