Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Тиждень природничих дисциплін в ЗОШ №47
26.04.2015, 09:23

[size=14][color=blue]Протягом тижня пройшли заходи, які сприяли підвищенню інтересу школярів до предметів (географії, біології, хімії, фізики), розширенню їх знань, дали можливість дослідити і презентувати цікаві теми. Заходами до тижня були охоплені учні школи 5 – 11 класів.
Тиждень розпочався із інформування, де учні мали можливість ознайомитись з планом тижня, дізнатись цікаву інформацію про свій край, взяти участь у вікторинах, конкурсах, іграх та брей-рингах. Протягом тижня у школі діяв конкурс стінгазет, презентацій та кросвордів. У підготовці до цих конкурсів найактивнішу участь взяли учні 5 і 8 класів.
Дев'ятикласники переглянули фільм «Сон. Види сну», а учні 8,9 класів здійснили відеоподорож «7 природних чудес України». Переглянуті науково – популярні кінострічки містять програмовий матеріал відповідних курсів і сприяють кращому розумінню природних процесів і явищ. Учні 5 класів взяли участь в міській Інтернет-олімпіаді з біології та хімії. Учні 10 класу підготували та провели для учнів 5,6 класів урок-презентацію «Ця дивовижна вода». Цікаві та яскраві досліди привернули увагу учнів та зацікавили навчальним предметом - хімією. Змістовним та цікавим був конкурс знавців хімії «Ігри біля періодичної системи» для учнів 8 класів.
Переможці конкурсів отримали грамоти та подяки.

Пізнання починається із здивування. Бажаємо учням та вчителям побільше яскравих хвилин здивування при вивченні природничих дисциплін.

Заступник директора з НВР Кондратьєва Г.В.

Додав: irmanna3220 |
Переглядів: 905
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018