Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Тиждень природничих наук в ЗОШ№29
20.04.2015, 15:04

На виконання річного плану роботи школи на 2014/2015 навчальний рік, з метою підвищення інтересу учнів до природничих наук (фізики, хімії та біології), розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, залучення їх до різноманітної діяльності за інтересами, підвищення професійної майстерності вчителів у ЗОШ №29.
Тиждень природничих наук пройшов під гаслом «Поповнюємо наші знання, робимо їх міцними і різноманітними». Протягом Тижня було проведено багато цікавих, різноманітних заходів. На кожен день тижня були заплановані конкретні заходи. Програмою були охоплені всі класи. Під час тижня випускалися стінні газети, готувались презентації, проекти. Вивчення природничих наук спрямовано на розвиток особистості учня, його природних задатків, інтелекту, здатності до самоосвіти; формування наукового світогляду учня на основі знань про оточуючий світ, основні закони розвитку природи.
Учні 1-4 класів організували виставку малюнків «Я і природа». У всіх початкових класах пройшли виховні години до Дня космонавтики за участю п’ятикласників, до Всесвітнього дня здоров’я – інформаційні години.
Вчитель біології Дибченко В.І. з учнями 9-11-го класів провела вікторину «Цікаве навколо нас», під час якої учні дізналися багато цікавих маловідомих фактів про природу рідного краю.
На уроках хімії вивчаються основні хімічні закони, формуються навички безпечного поводження з речовинами у побуті, проходить розкриття ролі хімії у розвитку промисловості та у забезпеченні добробуту людини. Під час Тижня вчителем хімії Дибченко В.І. було проведено гру «Найрозумніший» серед учнів 8-го класу, хімічний марафон «Що ми знаємо?» для старшокласників.
Під час проведення заходів учні показали вміння застосовувати свої теоретичні знання в нових ситуаціях, продемонстрували цікаві досліди.
Вчитель фізики Братошевська С.В. провела фізико-хімічний КВК «Світ навколо тебе» для учнів 7-го та 8 класів, астрономічний калейдоскоп для 9-11 класів.
Учні 5-6 класів продемонстрували свої знання під час розвꞌязування ребусів, кросвордів з природознавства, біології.
17 школярів перевірили свої знання з фізики, виконуючи завдання Всеукраїнського конкурсу «Левеня».
Організація предметного тижня вимагає від учителів й учнів великої та ґрунтовної підготовки, до якої потрібно залучати максимальну кількість учасників. Проте результати роботи виправдовують зусилля педагогів і учнів, адже після проведення Тижня в школярів активізується пізнавальна діяльність, зростає інтерес до наук природничого циклу.

 

С.В.Братошевська, ЗДВР, вчитель фізики

 

 

 


Додав: надія |
Переглядів: 987
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018