Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Тиждень природничих та точних наук у ЗОШ №25
09.12.2014, 19:37

Стало традиційним у ЗОШ №25 проводити тиждень природничих та точних наук, адже тематичні заходи з цих предметів спонукають в учнів бажання вивчати дисципліни, сприяє розвитку інтелектуального потенціалу молоді.

Під час проведення тижня учні взяли участь у низці цікавих і змістовних заходів, організованих учителями методичного об’єднання точних і природничих наук – Андрієвською О.А., Незаписанко Л.В., Тараненко М.І., Явкіною О.В., Гроздєвою З.Я. Для учнів 6-9 класів було організовано 4 предметні вікторини – математична, географічна, з інформатики та біології.

З метою заохочення учнів до вивчення точних наук вчителями були запропоновані квести з розв’язування цікавих задач з математики та фізики, ігрова програма «Весела математика». Учні 7-9, 11 класів підготували і випустили 10 тематичних стіннівок.

Учителі провели творчі уроки на запрошення: з математики у 7 класі вчитель Андрієвська О.А. – урок-КВК з математики «Дії з многочленами»; з географії у 7 класі вчитель Незаписанко Л.В. – «Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми», з біології у 6 класі вчитель Гроздєва З.Я. – «Рослини – живі організми». Нестандартні форми проведення зазначених уроків з використанням інтерактивних методів навчання та ІКТ дозволили активізувати навчальну діяльність учнів, сприяти їх високій результативності.

Різноманітними виявилися і позакласні заходи, проведені вчителями школи. Для учнів 6 класу було проведено позакласний захід «Подорож до країни Географії» (вчитель Незаписанко Л.В.), в ході якого діти отримали нову інформацію про навколишній світ та різноманітні мальовничі місця планети Земля, навчилися використовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях. Учитель Явкіна О.В. провела позакласний захід «На перехрестях фізики та біології» для учнів 8 класу, де було актуалізовано міжпредметні зв’язки між фізикою та біологією. Учні підготували цікаві презентації зі світу тварин та комах, з якими ознайомили всіх присутніх. Яскрава наочність, цікавий зміст, несподівані заохочення не залишили байдужими учнів.

Отже, проведення в школі тематичного тижня предметів природничих та точних наук на достатньо високому методичному рівні сприяла значна підготовча робота вчителів-предметників, які задіяли до участі максимальну кількість учнів закладу, продумали різноманітні пізнавальні заходи та нестандартні уроки для різних вікових груп, приділяючи особливу увагу інноваційним нестандартним формам.

Заступник директора з НВР

Т.О.Нога
Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1225
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018