Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Ток-шоу «Хто НАЙ-головніший?» (ЗОШ №28)
13.02.2015, 18:32

13 лютого у приміщенні актової зали нашої школи відбулося розважальне ток-шоу «Хто НАЙ-головніший», присвячене Дню Закоханих. У шоу брали участь учні 10-11х класів.

Перед початком заходу кожен учень, який заходив до актової зали, отримував половинку серця із певним номером.  

Запеклою та цікавої була боротьба між дівчатами і хлопцями. Наймилішу команду представили учениці 11-Б класу - Донцова Діана та Юзвак Поліна й учениці 10-Б класу Носова Крістіна та Юрнюк Анастасія. А у складі найсміливішої команди були учні 11 - А класу - Кравчина Дмитро й Кліманський Микола та учні 10-А класу Гончарук Руслан і Канівець Олександр.  За грою команд слідкувала найсправедливіша і найтендітніша суддя, учитель права та історії-Прокопенко Ірина Олександрівна.

Після урочистого представлення всіх учасників розпочалася захоплива боротьба за лідерство між прекрасною половиною шкільної громади та її сильними опонентами.

На розсуд глядачів та непідкупної судді було представлено конкурси: «Він чи вона», «Впіймай літеру», «Вгадай наосліп», «1,2,3,4 – усі разом». Так, у першому турі кожній команді учасників зачитувалося по 10 реплік, з яких вони мали визначити стать особи, про яку йде мова.

 У конкурсі «Впіймай літеру» командам учасникам потрібно було протягом дев’яноста секунд відгадати по п’ять слів і скласти їх за допомогою прикріплених на спину та груди літер.

Не менш цікавим був і третій конкурс – «Вгадай наосліп»,– коли одному представнику з команди на спину кріпили ілюстрацію, і з допомогою своїх навідних питань та відповідей учасників гри він мав назвати предмет з малюнка.

У кожному конкурсі представники обох команд показували гідні результати та всіма силами намагалися заробити бали для своєї команди.

Проте найбільше суперечок викликав останній конкурс «1,2,3,4 – усі разом», коли кожна команда-учасниця ток-шоу отримала по одному питанню, відповідаючи на яке потрібно було розставити учасників команди-суперника в певній логічній послідовності. Так, хлопці ламали голову над тим, хто ж з дівчат у більш ранньому віці пішов на перше побачення, а дівчата розгублено шукали хлопця, який раніше за своїх товаришів поцілував дівчинку. Після того як учасники спробували розставити суперників у «правильному» порядку прозвучав вердикт судді «невірно». Тож за останній конкурс балів не отримала жодна з команд.

У перерві між змаганнями гравців та глядачів своїми запальними та енергійними виступами розважали учні 8-х та 9-х класів. Усіх причарували чудовим виконанням пісні ("Тебе знайду")  та запальним танком  дівчата 8-А класу на чолі з «соловейком» нашої школи Дудник Тамарою. Не менш вдалим був виступ учнів 8-Б класу, які підкорили всіх глядачів прекрасною ліричною піснею ("Listen to your heart") у виконанні «чарівного голосу» школи Смельняк Анастасії та захоплюючим вальсом. Проте найбільш оригінальним за задумом та реалізацією став виступ 9-А класу. Дівчата не просто гарно виконали всім відому пісню Тіни Кароль «Ніжно», а й змогли перетворити свій виступ на справжнє шоу. Проте головна увага глядачів, звичайно, була прикута до учасників гри.

Додатковим завданням для команди-переможця була «Статистика». Так, учасникам потрібно було відповісти на поставлене питання, назвавши дані статистики у відсотках. Похибка не повинна була перевищувати 10 %. І з цими завданнями обидві команди успішно справлялися.

Так всі конкурси було пройдено. Показавши дуже достойний результат перемогу здобула команда дівчат!!!

Та хіба важливо, хто переміг, адже наші дівчатка найкрасивіші та наймиліші, а хлопці –  найсміливіші та найсильніші!

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1037
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018