Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Творчі лабораторії пана Жовтня в ЗОШ №1 імені Олега Ольжича
05.11.2014, 14:11

Осінь майстерно одягає дерева у різнокольорові шати. Вчителі намагаються бути не менш майстерними, тому постійно самовдосконалюються, бо найкращі діти України заслуговують гідних і найкращих учителів!

Не дивлячись на те, що жовтень видався напрочуд холодним, Рідна школа вітала гостей у своїх стінах теплим прийомом! Відбувся ряд різноманітних заходів: практикум для директорів області – слухачів курсів при МОІППО, екскурсія для вихованців гуртка «Юний журналіст» Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району (керівник Марія Борисівна Полупанова), семінар-практикум «Модернізація змісту, форм і методів управлінської діяльності в умовах освітніх змін» для кураторів профільного навчання, майстер-клас «Творчі майстерні на перервах» для педагогів-організаторів, засідання творчої лабораторії «Класний керівник: діалог із батьками» для класних керівників шкіл області. Детальніше зупинюся на двох останніх.

30 жовтня. Ранок. Школа. Канікули. Аромат кави. Вчителі релаксують? Ні! Це методист із виховної роботи МНМЦ Тетяна Валентинівна Селецька разом із Валентиною Борисівною Морозовою і Тетяною Миколаївною Пахомовою (ЗДВР і психолог ліцею «Педагог» відповідно) готуються до зустрічі з педагогами-організаторами Корабельного району. Передовсім усі учасники подарували один одному палітру посмішки почали творити, бо ж кава була приготована не бадьорості ради, а заради творчості. Колеги створювали паперових лелек – українських птахів щастя і миру, символічні підкови-обереги, а також малювали кавою. Макс Фрай казав, що «кава – це світло, яке можна розмішувати ложечкою», а ми ще й уміло малювали нею пензликами, отримуючи неймовірну естетичну насолоду. Величезна кількість корисної інформації для подальшої роботи з учнями, заряд позитиву і якісного спілкування – за все це дякуємо організаторам майстер-класу від імені колег Першої школи. Флойд Максвелл називав каву «творчою запальничкою», а я особисто відчула себе творчою запальничкою на заході, чого й іншим бажаю у роботі.

31 жовтня. Ранок. Школа. Канікули. Аромат… Ні, не кави, а пахучих теплих булочок. Вчителі релаксують? Ні! Вони знову працюють! Ганна Володимирівна Строїнова разом із класними керівниками школи (Тетяна Станіславівна Собченко, Валентина Вікторівна Турчанінова, Антоніна Станіславівна Шпаченко – класні керівники 4-Б, 8-А і 9-А класів відповідно) готується до зустрічі авангарду класних керівників області на чолі з методистом із виховної роботи МОІППО Анжелою Іванівною Тюпою. Після завершення екскурсії закладом із вітальним словом до присутніх звернувся директор школи Микола Георгійович Матіюк, запрошуючи присутніх поринути у Світ, де живе Любов… Ми намагалися осягнути струни величного Всесвіту Батьківської Любові, знайомлячись із різноманітними цікавими формами і методами співпраці класного керівника з батьками в умовах сучасного інноваційного суспільства. Також до участі долучилася й учениця 9-А класу Анастасія Галицька, яка «змусила» плідно попрацювати передовиків виховної справи. Таки так: іноді й курча курку вчить!А. С. Макаренко писав: «Виховуючи дітей, нинішні батьки виховують майбутню історію нашої країни, а значить – й історію світу. Наші діти – це наша старість. Правильне виховання – це наша щаслива старість». Справді, за такими «курчатами», як Анастасія, наше щасливе майбуття, бо ж ми – педагоги Першої школи – намагаємося виховувати своїх учнів правильно!Засідання творчої лабораторії «Класний керівник: діалог із батьками» вдалося. Щиро дякуємо всім причетним! Насамкінець усі колеги отримали лелеченят із побажаннями: «Хай душа ваша вміє любити, бо любити – це значить жить!», пили чай зі смачними булочками, гомоніли про вчительське життя-буття, а навзаєм організатори отримали щирі слова і вірші у подарунок. Один із них вразив найбільше

Л.О. Савіцька, учитель МЗОШ №1 ім. Олега Ольжича 

Додав: kolinko |
Переглядів: 789
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018