Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Творчий зліт у льотно-космічній ескадрильї «Віраж» (ЗОШ №44)
17.02.2015, 19:31

«А чи подобається вам подорожувати?  Сьогодні відправимось у подорож літаком!». Саме такими словами розпочався міні-проект «В гостях у школи» в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44. 

 «Наша школа, як літак, – підіймається в небо назустріч знанням та мріям, любимо швидкість, рух вперед!» – зазначають представники учнівського самоврядування 11 класу Рубльова Владлена, Задера Дмитро.

У Миколаївській ЗОШ № 44 відбувся III етап міської колективної творчої справи «Шкільна родина» , а саме міні – проект «В гостях у школи». Ми приймали гостей шкіл міста ЗОШ № 11, 12, 31. На парадному вході учнівське самоврядування 9, 11 класів в українських костюмах вітали дорогих гостей з вишитими рушниками. Вчителі та учні пройшли під рушниками на щастя та успіх.

 Зустріч проходила у формі творчого зльоту у льотно-космічній ескадрильї «Віраж». Ця форма учнівського самоврядування склалась завдяки співпраці школи з авіаремонтним заводом «НАРП». Наша школа колись була частиною військового - льотного гарнізону і за традицією  вважаємо себе однією з ескадрилей. І вже здавна так повелося, що наші батьки, дідусі та бабусі працюють на заводі, а ми навчаємося поруч у школі.

На початку зустрічі ведучі Нікітіна Тетяна і Зеленков Денис (учні 11 класу) запропонували  гостям  розповісти про свою школу (інтерактивна гра «Сенкан»). Далі проведено вправу «Знайомство». Кожен стіл – це уявні аеродроми, вони мали свій колір: синій, жовтий, зелений і червоний. Ведучі розподілили учнів на групи, які складалися з представників різних шкіл. Всі обрали літачок та приземлилися на аеродром, колір якого обрали.

Представники шкільного самоврядування школи розповіли про історію школи, традиції, які в ній склалися, про участь навчального закладу в районних, міських конкурсах, змаганнях .

Гості під керівництвом представників центру «Трудових справ» Касіщевої Єлизавети, Стеценко Юлії, Артемової Крістіни, Кокар Катерини (учениць 6-х класів) виготовили квітки-обереги на згадку.

Одним з основних напрямків роботи школи є патріотичне виховання. Представники гуртків «Юний командир», «Влучний стрілець» Джус Денис, Брехунцова Олена (учні 10 класу),  Костомаров Валерій, Кукош Дар’я (учні 11 класу) показали збирання і розбирання автомату та магазину. Гості зі шкіл №11, № 12, № 31 могли й самі випробувати свої сили, навіть дівчата спробували зібрати автомат.

         Наприкінці зустрічі в дружній атмосфері обмінялися враженнями, позитивними емоціями та побажаннями, які були записані на «літачок» та прикріплені на «хмаринки».

Але це ще не все! На всіх чекав сюрприз - цікава подорож на унікальне Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП». Під час подорожі учні, вчителі познайомилися з історією створення заводу, дізналися детально про ремонт літаків. На свої очі побачили справжні літаки. «Це було дуже цікаво і захоплююче» - зазначили гості. У кінці зустрічі зробили на пам′ять колективне фото.

Участь у КТС сприяла розвитку учнівського самоврядування різних шкіл та навичок їх творчої діяльності. Завдяки проекту в учнів розвивалися креативність, почуття взаємодопомоги, відповідальності за себе та свою школу.

Портяник М.С.,, педагог-організатор

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 967
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018