Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У ДНЗ №128 відбулося засідання методоб'єднання для вихователів
26.04.2015, 11:28

У дошкільному навчальному закладі №128 відбулося засідання кущового методоб'єднання для вихователів ДНЗ №2,12,68,72 на тему «Формування елементарних математичних уявлень, ознайомлення з навколишнім, природою у  групах дошкільного віку у системі  інтегрованих занять». На ньому були присутні головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради Іванова Надія Миколаївна, вихователі-методисти та  вихователі дошкільних закладів.

Завідувач Бондар Наталя Олександрівна ознайомила присутніх  з напрямками роботи  дошкільного навчального  закладу, з педагогічним колективом.

Вихователь – методист  Семенова Аліна Станіславівна познайомила із планом проведення заходу. Гостям було запропоновано  перегляд  інтегрованого заняття в середній групі - «Річка кличе», на якому діти розповідали про мешканців річки, визначали об’єкти живої та неживої природи та за допомогою карток виклали та пояснили етапи розвитку риби та жаби. Вихователь звернула увагу на охорону водойм від забруднення і показала дітям відео про те, як виглядатиме річка, якщо її не берегти. Разом з цим діти повертали мешканців у водні простори і демонстрували уміння орієнтуватися у просторі відносно себе та інших предметів, знання геометричних фігур та уміння класифікувати їх за ознаками( кольори холодні та теплі, з кутами та без кутів). Мележик Олена Олександрівна використала технологію сенд-плей і надала дітям можливість намалювати та викласти камінцями і мушлями мешканців та рослинний світ річки. Вихованці середньої групи показали уміння порівнювати множини за кількістю предметів та позначати їх за допомогою цифр та знаків.

Діти були дуже зацікавлені процесом пізнання нового і висловили бажання  на наступному занятті дізнатися більше про рослинний світ водойм.

Вихованці старшої з вихователем  Фіщенко Інною Миколаївною  встановлювали зв'язок з інопланетянами, для того щоб розповісти їм про зелений колір на глобусі, а саме про рослинний, тваринний світ лісів на занятті « Зелена планета». Діти із захопленням розповідали іншопланетянину про види лісів на нашій планеті, про рослини, які ростуть в цих лісах і на яких ярусах розміщуються.  Вихователь вдало поєднала математичні завдання, а саме розв’язання задач, прикладів, визначення площинних та об'ємних геометричних фігур; завдання витікали одне із одного, мали логічну послідовність. Все це супроводжували слайди, на яких діти могли впевнитися у правильності своїх думок та відповідей.  Малята показали високий рівень обізнаності з даної теми. Їх настільки захопив процес спілкування з гостем, що час промайнув непомітно.

Під час обговорення переглянутих занять педагогам було запропоновано скласти розумові інтелектуальні картки за змістом переглянутих занять і провести аналіз. Присутні   відмітили  професіоналізм вихователів у підборі матеріалу та використаних методів та прийомів на заняттях, а зв'язок між вихователями та дітьми протягом всього заняття.

Сподіваємося, що після повернення до своїх колективів і груп нашим колегам буде чим поділитися і що використати у своїй роботі.

Вихователь-методист  Семенова Аліна Станіславівна. 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1345
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018