Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У дошкільному навчальному закладі №128 пройшов практикум для практичних психологів та вчителів-логопедів
19.04.2015, 20:48

У дошкільному навчальному закладі №128 пройшов практикум для практичних психологів та вчителів-логопедів «Психологічна підтримка батьків логопедичних груп, форми та методи співпраці».  На ньому була присутні  фахівці науково – методичного центру: методист Романюк Ірина Анатоліївна, практичний психолог Карсканова Світлана Вікторівна, практичні психологи та вчителі-логопеди дошкільних закладів заводського району .

Завідувач Бондар Наталя Олександрівна ознайомила присутніх  з історією  розвитку  та роботою  дошкільного навчального  закладу, з педагогічним колективом. Відмітила, що діяльність ДНЗ спрямована на реалізацію основних  завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дітей, формування їх особистості, тому тема практикуму дуже актуальна. Весь колектив  дошкільного навчального закладу  обирає для себе ефективні принципи, методи та прийоми  виховання, розвитку і навчання малят, організації та проведення різних форм роботи з батьками вихованців.

Вихователь – методист  Семенова Аліна Станіславівна провела екскурс щодо плану проведення зустрічі, яку провели практичний психолог закладу –Кітриш Олена Іванівна та вчитель - логопед Петрова Тетяна Валеріївна.

Під час проведення практикуму всі присутні перетворилися на батьків дітей, яким рекомендовано відвідування логопедичної групи і які іще вагаються чи потрібна їм логопедична група, тому що їх турбують страхи. Колеги вибрали страхи, які дійсно турбують батьків і за допомогою інтерактивних ігор, власної участі у виконанні корекціних завдань практичного психолога та вчителя- логопеда переконалися, що «їх дітям» насправді необхідно відвідувати логопедичну групу, для того щоб фахівці, а саме: вихователі, вчитель-логопед, практичний психолог, музичний керівник надали їм кваліфіковану допомогу і організували освітній процес так, щоб кожна дитина відчувала себе в ньому особливою, необхідною, любимою, і отримала можливість потім із задоволенням навчатися у школі.

Час промайнув непомітно, але під час зустрічі не було жодної людини, яка не прийняла участі у практикумі. Захід пройшов жваво, цікаво, активно.

По закінченню  гості висловили велику подяку адміністрації за теплий прийом, змістовний показ роботи і побажали всьому педагогічному колективу творчого натхнення, успіхів в роботі та подальшого процвітання.

Маємо надію, що ця зустріч була плідною та корисною  для подальшої роботи  спеціалістів і запропоновані нами методи та прийоми роботи з батьками стануть корисними для колег у їх подальшій роботі.

Завідувач ДНЗ №128 Бондар Н.О.Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 994
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018