Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У кожній людині – сонце! Дайте йому світити…(ЗОШ №40)
23.05.2015, 10:13

З метою створення умов для реалізації здібностей обдарованої молоді, розвитку інтелектуального і творчого потенціалу в Миколаївській ЗОШ I-III ступенів № 40 створена система роботи з обдарованими дітьми, яка реалізується через різні форми роботи. Протягом навчального року проведено багато заходів.

Традиційно цікаво пройшли ІІІ етапи конкурсу «Школа має таланти», захист науково-дослідницьких робіт членів наукового товариства «Ерудит», ІІІ етапи «Турніру інтелектуалів»

Для підтримки культу знань у школі та  створення позитивного іміджу обдарованих та здібних  дітей  ми  розробили  свою систему  заохочення:  щорічні поїздки  дітей до інших міст ( Києва, Одеси, Харкова, Херсона , по Миколаєву), нагородження призами дітей, що отримали перемогу у міських творчих конкурсах та олімпіадах на День святого Миколая , на Свято останнього  дзвоника в номінації «За честь школи». Також в школі оформлено стенди «Наша гордість» та «Наші досягнення», на яких розміщено фотографії відмінників та переможців олімпіад, переможців конкурсу «Учень року» а також грамоти, які отримують учні школи за перемогу в міських , обласних  та Всеукраїнських конкурсах.

Підсумком роботи вчителів, учнів, батьків стало свято «Вернісаж особистостей»,  яке  проведено 14 травня.

Це свято - підсумок участі учнів школи в шкільних , міських, обласних заходах, в інтерактивних конкурсах, предметних олімпіадах. Також , це звіт шкільних  гуртків, мета яких розвивати здібності і обдарування учнів.

В актовій залі зібралися кращі учні школи, вчителі, батьки. Урочисто оголошуються переможці, які отримують свої призи та дипломи.

Музичні привітання переможцям адресують учасники вокального гуртка «Позитив» ( учні 1 -11 класів), виступами вітають переможці конкурсу «Школа має таланти», знайомлять з цікавими сторінками життя школи та її учнів члени гуртка «Юні музеєзнавці». Особливо всіх присутніх  вразили талановиті учні 1-2 класів, які співали, танцювали показали разом з батьками акробатичний етюд.

Свято традиційно закінчилося  виконанням Гімну школи.

Наш педагогічний колектив  прагне, щоб діти були талановитими й здібними. Тому ми допомагаємо  їм зробити перші кроки сходинками творчості й не запізнитися. Розвиток  здібностей не можна відкласти на потім.

Методична рада школи

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 998
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018