Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У міськСЮТ пройшов тренінг «Майстерність професійної взаємодії»
04.02.2015, 14:33

Велику частку часу ми присвячуємо роботі. І коли робота – це «лише робота», її хочеться швидше залишити. Як створити в колективі атмосферу, у якій педагог не відбуває покарання, а отримує задоволення від спілкування з колегами й прагне викластися на сто відсотків? Відомо, що людям приємно працювати в згуртованому колективі, довіряти колегам, постійно перебувати у своєрідній грі – діловому змаганні з конкурентами.

Саме тому 2 лютого для педагогів міськСЮТ був проведений педагогічний тренінг «Майстерність професійної взаємодії», який підготувала Петрова Ю. Г., методист міськСЮТ.

Основні цілі та завдання тренінгу полягали в тому, щоб сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальности кожного педагога.

Для всіх присутніх були запропоновані вправи «Дерево», «Намисто», «Ми будуємо дім», які були направлені на створення доброзичливої атмосфери і комфорту в колективі. Завдяки цьому заняттю його учасники краще пізнали один одного.  Педагоги мали змогу висловити свою думку з цієї актуальної теми та поділитися власним досвідом.

Кожен зробив висновок, що дійсно, це щастя, коли людина знаходиться на своєму місці, зайнята улюбленою справою й працює в команді справжніх професіоналів, які поважають одне одного.

Петрова Ю. Г., методист міськСЮТ


Додав: kolinko |
Переглядів: 803
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018