Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У міськСЮТ відбулось урочисте відкриття виставок з науково-технічної творчості та початкового технічного моделювання
01.04.2015, 12:33

У міськСЮТ відбулось відкриття виставок з науково-технічної творчості та початкового технічного моделювання  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», «Світ юного техніка», «Писанкове сяйво», на яке були запрошені учні молодших класів ЗОШ №46, їхні вчителі та журналісти телеканалу «ТАК  TV».

У відкритті взяли участь вихованці гуртка «Організатори дозвілля».  Діти підготували для гостей цікаву інформацію, вірші, загадки про різні техніки виконання дитячих робіт.

Щорічно ці виставки-конкурси проводяться з метою підтримки та розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганди та популяризації досягнень учнівських колективів, залучення дітей до вивчення звичаїв та традицій українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва.

У цьому році було подано понад 500 робіт з 47 шкіл та 7 позашкільних навчальних закладів міста. Виставкові роботи вражають своєю оригінальністю, неповторністю та креативністю.

На виставці представлені прилади, пристрої, обладнання, моделі, макети, проекти споруд, зразки саморобних іграшок, які виконані в таких техніках: м’яка іграшка, бісероплетіння, пап’є-маше, оригамі, модульне оригамі, квілінг, живопис, кераміка, сухе та мокре валяння, витинанка, архітектурне моделювання, паперопластика, композиція з природніх матеріалів, розпис по батику. Кожна робота індивідуальна і неповторна, як і її автор.

Виставка буде проходити до 30 квітня 2015 року.

Ми чекаємо на Вас за адресою: вул. Шкільна, 5, тел.: 21-30-64

Петрова Юлія Геннадіївна, методист міськСЮТ


 

 


 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 905
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018