Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У міськСЮТ відбулось засідання міського методичного об’єднання
18.03.2015, 14:10

Колектив міської станції юних техніків провів засідання членів міського методичного об’єднання керівників гуртків початково-технічного моделювання в рамках розв’язання актуальної теми «Моделювання успіху професійної педагогічної діяльності – запорука навчального успіху вихованців».

Відкриття засідання відбулось у виставковій залі закладу. В заході взяли участь: Гурська І. М., директор міськСЮТ, Пучкова О. Д., методист міськСЮТ, Мерзла М. М., методист лабораторії практичної психології та соціальної роботи МОІППО, методисти, зав. відділами  та керівники гуртків початково-технічного моделювання позашкільних навчальних закладів м. Миколаєва.

У теоретичній частині методистом міськСЮТ Пучковою О. Д. були розглянуті такі питання: поняття «коучинга», основні принципи коучинга, чим коучинг відрізняється від інших методів, актуальність коучинга.

У практичній частині педагоги взяли участь у коуч-тренінгу «Формування позитивної мотивації як фактору успіху підростаючого покоління», який підготувала і провела Мерзла М. М., методист лабораторії практичної психології та соціальної роботи МОІППО.

У ході практикуму педагоги активно виконували різноманітні завдання як індивідуального характеру (вправа «Три факти про мене»), так і працювали в групах (вправи «Малюнок в дуеті», «Пазли», «А я знаю і роблю так…»).

Закінчився захід гаслом «Для підвищення мотивації я роблю так…», на якому виступили і презентували свою роботу керівники гуртків міськСЮТ Копошко О. М.  та Ярмоленко Н. В.

У процесі методичного об’єднання  кожен педагог дізнався для себе багато цікавої та корисної інформації, яка може стати в нагоді в подальшій роботі з дітьми.

Петрова Юлія Геннадіївна, методист міськСЮТ
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 751
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018