Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У здоровому тілі - здоровий дух (ДНЗ №68)
11.04.2015, 07:51

Людина - досконалість природи. Але для того, щоб вона могла користуватися благами життя, насолоджуватися її красою, дуже важливо мати здоров'я. Здоров’я – це справжній дар. Ми повинні  його берегти, шанувати та піклуватися про нього.

Саме тому в дошкільному навчальному закладі №68 «Ромашка» щорічно відзначається Всесвітній День здоров’я. Цей рік не став винятком. Так, 7 квітня в дитячому садку пройшов День здоров'я. В рамках святкування відбулися  різні заходи:  з дітьми були проведені бесіди, заняття, різноманітні ігри, читання, розповідання, інсценізація та  драматизація літературних творів на валеологічну тематику.

Звичайно, не обійшлося і без розваг. У цей день до всіх дітей завітали кумедні  гості: «ОХ» та «АХ». Герої пропонували малятам  продемонструвати свої знання з валеології, пограти в ігри,  позмагатися  у спритності та кмітливості, взяти участь у веселих естафетах. До сценарію були включені не тільки вправи змагального характеру, але й концертні, ритмічні номери, пісні про спорт, вірші, загадки.

У цей день була проведена виставка  стінгазет "Здоровий спосіб життя". Всі представлені газети були естетично оформленні, інформація в них - цікава і змістовна.

Впевнені, День здоров'я в нашому дитячому садку пройшов плідно, тому що всі діти отримали масу нових знань, задоволення і здоров'я!

 Вихователь – методист, Тамбовцева О. О

 Вихователь, Ковальчук Ю.В.

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1075
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018