Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У ЗОШ №56 відбулися педагогічні читання «Корпоративна етика як компонент педагогічної культури у творах видатних педагогів»
26.02.2015, 13:34

У ЗОШ №56 відбулися педагогічні читання  «Корпоративна етика  як компонент педагогічної культури у творах видатних педагогів», які сприяли поглибленню знань вчителів про систему  переконань, почуттів і навичок, норм і відносин, інтересів і потреб, єдність культурно-морального досвіду, безпосередньої діяльності і поведінки, спрямованої на самореалізацію, навчання і виховання особистості учня.

Після вступного слова директора школи О.М.Мазур  про значення творчого  здобутку  видатних педагогів для сьогодення, виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Орленко Л.С. з доповіддю «Джерела педагогічної культури». Аналіз соціокультурних витоків дозволив систематизувати й узагальнити наукові погляди діячів освіти і культури, починаючи від донаукового періоду та закінчуючи сьогоденням.

Вчитель початкових класів Пасічник А.М. розповіла про  світове значення виховних  систем видатних українських педагогів А. Макаренка й В. Сухомлинського. Якщо етика Макаренка - це піднесення моральної позиції особистості до етики суспільної відповідальності, то етика Сухомлинського - це цінність людини, її індивідуальна свобода і гідність, які є точкою опори всіх соціальних, політичних і особистісних зусиль. Були наведені цікаві приклади творів письменників-педагогів, а також вчителі опрацювали статтю В.О.Сухомлинського «Не бійтесь бути ласкавими».

Вчитель української мови Скорук М.М.  присвятила свій виступ культурі спілкування педагога в системі моральних цінностей, окремо зупинившись на читанні і обговоренні педагогічних творів В.О. Сухомлинського.

Виступ вчителів був не лише озвучений, але й візуально продемонстрований у вигляді презентації. Кожен з виступаючих обґрунтував принципи використання педагогічного доробку видатних педагогів, бо як  стверджував Василь Олександрович Сухомлинський, педагогічна культура вчителя неможлива без опанування надбань загальнолюдської культури - наукових, моральних знань та естетичних цінностей.

На досить оптимістичній ноті педагогічні читання  були завершені. Ольга Миколаївна  висловила подяку усім, хто брав участь роботі  та побажала й надалі вивчати педагогічну спадщину видатних педагогів, які у свій час бачили далеко наперед. Усе те, про що говорили, писали і застосовували на практиці -  актуальне, воно навколо нас, у нашій повсякденній педагогічній лабораторії.

Методична рада школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 885
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018