Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Участь в інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?» (ЗОШ №29)
26.11.2014, 17:04

В листопаді учні школи № 29 взяли участь в інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?», організаторами якого були: • управління освіти Миколаївської міської ради;
• Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Університет «Україна» (клуб інтелектуальних ігор «Вікторія»);
• «ПриватБанк» («ПриватБанк «Юніор»)
По результатам конкурсу, команда школи зайняла ІІІ місце серед шкіл-учасниць Корабельного району.
Турнір був присвячений сімейним цінностям та сімейним традиціям, обрядам українців. Підготовкою учнів школи в цьому році займались вчитель української мови і літератури Распітін С.В. і практичний психолог школи Скорохід О.В.
Учасники інтелектуального конкурсу при підготовці до змагань проводили пошукову роботу з української і світової літератури, історії, українського народознавства. З учнями проводилася підготовча робота: літературні читання, тренінги, відео-заняття, бібліотечні уроки, які сприяли творчому і інтелектуальному розвитку. Особливо сподобалось учням опрацьовувати тему сімейних цінностей. До цієї роботи долучилися і батьки, обговорюючи традиції і сімейні цінності своєї родини. Адже це те, що важливо, без чого не можна уявити нашого життя.
Для більшості сімейні цінності приблизно однакові: любов, батьківство, вірність, довіра, зв'язок з предками, будинок... Словом, все те, без чого сім'ю і назвати сім'єю складно. Більше того - сама сім'я, як збірний елемент цих факторів, теж цінність! Але названі моменти - не константа, адже суспільство розвивається, кожному етапу відповідає свій тип відносин між близькими людьми і те, що в цих відносинах цінується.
Відбірковий турнір проводився у рамках «Інтелект - асорті». У першості брали участь учні 8-10 класів Маркелова Марія, Таран Артем, Головченко Дмитро, Трушкін Микола, Пеліпас Софія, Ляшенко Ярослав, Бондарь Андрій, Урум Дмитро, Антонюк Віталій.
Учням дуже сподобалась робота в команді, це їх згуртувало. Оригінальними і цікавими були питання, які вимагали знань з різних навчальних предметів. Такі конкурси стимулюють дітей на наступний рік ще старанніше працювати над собою, більше читати і підвищувати свій інтелектуальний рівень.
Учні, педагогічний і батьківський колективи висловлюють подяку організаторам конкурсу «Що? Де? Коли?»

 

Скорохід Олена Валентинівна, практичний психолог ЗОШ №29

 


Додав: надія |
Переглядів: 515
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018