Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Участь ЗОШ №42 у батьківських дебатах «Медіакультура родини»
14.12.2014, 09:57

12 грудня 2014 на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулися батьківські дебати за темою «Медіакультура родини».

Зустріч батьків, науковців, педагогів, учнів на цьому заході дала змогу неупереджено розібратися із плюсами і мінусами сучасного медіапростору, зрозуміти нинішній стан і спрогнозувати майбутні трансформації інформаційного суспільства в соціально-психологічному ракурсі.

Що привносять мас-медіа в наші міжособистісні стосунки? Як захистити себе і дитину від агресивного впливу медіасередовища, навчити ставити фільтри інформаційному сміттю, протистояти медійним маніпуляціям? Ці питання стали ключовими форуму.

Модератор дебатів, старший викладач кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Хортів Г.В. спрямувала присутніх на дискусію щодо проблем, ризиків, перспектив  медіакультурного  простору школи і родини.

Психолог лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Аніна О.В. підняла важливе питання впливу сучасних медіапродуктів на дітей раннього та дошкільного віку.

Своїм досвідом щодо випуску батьківських газет в дошкільних навчальних закладах поділилися дитячі  садочки № 23, 123 та 68.

А керівник Миколаївського молодіжного євро-клубу «Діалог» БТДЮ Ленінського району Яковлев А.С. розповів про роль позашкільних закладів у процесі соціалізації дітей та молоді.

Зацікавлено слухали виступ заступника директора Коледжу преси та телебачення Головченко М.В., яка донесла в доступній формі, «по-материнськи» важливість ролі батьків виступити для молодого покоління провідником в буремному морі інформації, навчити дітей не втрачати при цьому ні здоров'я, ані людяності.

Старший викладач кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Крячко Т.П. акцентувала увагу глядачів на  важливості введення у загальноосвітніх навчальних закладах курсу «Медіакультура».

Саме наша школа представила аудиторії учнівський проект «Цінності в моєму житті», який створили учні 10 класу, слухачі курсу «Медіакультура», під керівництвом медіапедагога Філіппової О.О. А виступ учениці Головіної Лейли, яка розказала про ідею створення саме цього проекту, прочитала  власні вірші, нікого з присутніх не залишив байдужим.

Методична рада школи
Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 719
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018