Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Урок історії для нащадків Богоявленська (гімназія №3)
25.12.2014, 15:15

Наприкінці грудня у Миколаївської гімназії №3 відбулася зустріч із автором книги, що розповідає про історію нашого Корабельного району, - Валерієм Борисовичем Кобою.  Незвичайний урок історії організувала вчитель Маханьковська Л.Й.

Книжка «Богоявленському роду нема переводу» зібрала  спогади найстарших жителів, унікальні фотокадри й документи. Цікаво, що за свою історію Корабельний район змінив далеко не одну назву: Виноградна круча, Вітовка, Богоявленськ, Жовтневе. І це лише найвідоміші з них! Перша академія землеробства в імперії була заснована саме у Богоявленську. Величезний сад і виноградник, розкішна резиденція пана Потьомкіна – тепер Молодіжний парк, у відродженні якого сьогодні беруть участь і наші гімназисти.

 Гордість минулого міста Вітовка – величезний Святодуховенський Богоявленський храм, заснований у 1927 році, заввишки був як 24-поверховий будинок. На жаль, храм був підірваний німцями у 1944 році.

Цікаво було дізнатися, що вся стара частина Богоявленська оплутана підземними ходами, які будувалися ще турками. Під час небезпеки цими ходами можна було вийти аж до дороги  на Херсон.

Ми вдячні гостю за зустріч, яку провели, поринаючи в історію Вітовки. Адже зайнятій людині важко викроїти час, Валерій Борисович Коба  - начальник Миколаївського міського управління міліції.

Пономаренко Анастасія, учениця 9-А класу
Миколаївської гімназії №3
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 943
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018