Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 16
Гостей: 16
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Урок мужності «Мужність – риса характеру людини» в Миколаївській ЗОШ №29
10.03.2015, 16:27
З метою формування в учнівської молоді почуття патріотизму, загальнолюдських цінностей і моралі в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29, 10.03.2015р. проведено урок мужності для старшокласників. Словами «Що ми розуміємо під словом мужність?» розпочався цей захід. Учні 8-11 класів зустрілися з військовослужбовцем, учасником АТО, який проявив мужність та героїзм на сході України – Ігнатенком Павлом Миколайовичем.
Старшокласники зустріли Павла Миколайовича, який завітав до школи, тривалими оплесками. З гарними словами подяки та щирими побажаннями виступила директор Миколаївської ЗОШ №29, Грицюк Лариса Анатоліївна.
Ігатенко Павло Миколайович – старший офіцер відділення організації охорони патрульно-постової служби розшуку та діяльності ВСП у гарнізонах, майор. В зоні АТО (Донецька область, Тельманівський район) перебував вересень-жовтень 2014р.
З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали розповіді Павла Миколайовича. Учні задавали багато питань про умови «існування» в місцях бойових дій, чи носять бійці обереги подаровані дітьми, а головне про те, коли закінчиться війна? Було помітно, що офіцеру важко говорити про війну і смерть і легко про військову дружбу і про друзів-побратимів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Алдошина Максима.
Боєць поділився враженнями від пережитого, закликав молодь виховувати патріотизм у серці ще зі шкільної парти та вірити у перемогу.
В кінці зустрічі школярі висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави, а також побажали гостю та його побратимам повернутись скоріше додому живими з перемогою.


 

 

Заступник директора з ВР Братошевська Світлана Вікторівна


  
Додав: надія |
Переглядів: 785
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018