Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Урок пам'яті до Дня боротьби за права кримських татар (ЗОШ №29)
18.05.2015, 16:08
У кожного народу є дати, які викликають біль у народній пам'яті. Для кримських татар такою датою є 18 травня 1944 року. Здавалося б, треба жити і радіти, що, нарешті, Крим звільнено від окупантів, чекати завершення війни, відбудовувати зруйновані міста та ростити квітучі сади! Та не судилося...
Минув 71 рік відтоді, коли з Криму протягом 18-20 травня 1944 року було депортовано 191014 кримських татар. Це була остання з низки депортацій населення півострова, які почалися з моменту першої анексії Криму Російською імперією ще у ХVIII ст.
Згідно рекомендації Міністерства освіти і науки України в цей день в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 єдиний урок пам’яті з метою збереження історичної пам'яті та національного примирення.

Єдиний урок пам’яті для учнів 5-11 класів підготували та провели вчителі історії: Грицюк Лариса Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист та Мороз Євген Олександрович.

Створена Ларисою Анатоліївною заслуговує на увагу мультимедійна презентація, якою можуть скористатися як вчителі історії, так і класні керівники. Доповнили урок цікавим матеріалом про життєвий шлях Амет-Хану Султану, військового льотчика, двічі Героя Радянського Союзу, виступи учнів 9 класу Савицького Дмитра та Тютюнника Івана. Використано вдало інтернет-ресурси щодо показу фрагментів документальної хроніки подій минулого та сьогодення.

На уроці, запаливши свічки, всі присутні вшанували початок депортації кримських татар та представників інших народів з території Криму.


Братошевська Світлана Вікторівна, ЗДВР ЗОШ №29


Додав: надія |
Переглядів: 934
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018