Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Уроки мужності в Миколаївському муніципальному колегіумі
24.09.2014, 16:24
Цей вересневий тиждень в колегіумі розпочався із загальношкільної лінійки, присвяченої Дню партизанської слави. Організатори заходу мали на меті вшанування та увічнення історичної пам’яті про наших співгромадян, нагадали присутнім про історичний подвиг наших дідів та прадідів.
Логічним продовженням було проведення уроків пам’яті по класах за темою «Народ пам’ятає, народ славить».
А для старшокласників відбулася цікава зустріч з військовослужбовцями заступником командира бригади морської авіації, підполковником Золотих Сергієм Юрійовичем та помічником командира бригади морської авіації, майором Марковським Олександром Володимировичем.
Взяла участь у заході і Удовиченко Олена Олександрівна, директор науково-методичного центру, яка нагадала учням про найбільш значимі історичні факти із історії нашої держави.
Виступаючи звернулися до молодого покоління зі словами:«Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Україна потребує вашої енергії та молодечого запалу, вашої праці та любові. Сьогодні ви – ще школярі, але вже у цю мить ви є громадянами, які не байдужі до всього, що відбувається в рідній домівці, громаді, Батьківщині».
Як вважає педагогічний колектив колегіуму, такі заходи сприяють розвитку духовної і моральної культури учнівської молоді, заснованої на традиціях та сучасних цінностях українського народу, що формує та утверджує історичну свідомість, національну гідність, активну життєву позицію справжнього громадянина, патріота своєї держави.

Прес-центр колегіумуДодав: Electronik |
Переглядів: 483
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018