Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

«Успіх ХХІ» (гімназія №3)
17.12.2014, 15:34

Представники шкільної академії підприємства Миколаївської гімназії №3 разом з керівниками проекту Печаткіною О.В., Склярук О.В. мали можливість поспілкуватись з  Евою Бобінською (координатор проекту, Центр розвитку освіти, Польща), Мирославою Товкало (редактор посібника, перекладач), Романом Шияном (директор ЛІППО),  Валерієм Мельніченко (директор департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації), Анною Старєвою (директор МОІППО), Ігорем Катвалюком (президент Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області).

Під час зустрічі відбулась презентація посібника з конспектами, який  був написаний у рамках українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом». 

Учителі миколаївських шкіл, чиї конспекти увійшли до посібника, давали поради іншим педагогам щодо використання підприємницького тла на власних уроках. Вони зауважили, що в школах відсутній головний для життя предмет – підприємництво; підкреслили, що його введення стане підґрунтям до розвитку економічних навичок молоді у цій сфері. Також було встановлено відеозв'язок з Дніпропетровським ОІППО, де паралельно проходив аналогічний захід.

Учні гімназії  презентували роботу свого клубу «Успіх ХХІ», адже гімназисти стали переможцями у 2013 році  серед учасників нашого регіону. Команда молоді висловила власну думку про проект та подякувала за нагоду взяти участь у цьому конкурсі.  Медіа – центр клубу, звісно, скористався  можливістю та взяв інтерв’ю у ЕвиБобінської.

Сподіваємося, що в майбутньому українсько-польські стосунки та співпраця будуть ще міцнішими, а ідеї цього проекту ­допомагатимуть майбутнім поколінням!

Науково-методична рада гімназії

Рисунок20.jpg

Додав: kolinko |
Переглядів: 856
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018