Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Вечорниці в ЗОШ №42
21.01.2015, 14:10

Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть.

Народні звичаї охоплюють усі ділянки громадського, родинного і суспільного життя. Звичаї і мова об’єднують окремих людей в один народ,в одну націю. Тому дуже важливо прищеплювати молодому поколінню любов до культурних надбань наших предків. Це сприяє розвитку духовності, патріотизму, національної самосвідомості.

Традиційно на зимові місяці припадає найбільше свят. Це пов’язано не тільки з новорічною обрядовістю. Зимовий період давав українцям можливість перепочити від тяжкої праці. В цей час і відбувалися вечорниці- вечірні зібрання молоді, на яких у будні поряд із розвагами виконувалась і певна робота, а на свята- влаштовувались гуляння. 

Вечорниці здавна вважалися одними із найяскравіших народних гулянь та забав.

От і до нашої Миколаївської ЗОШ №42 завітало свято. 20 січня 2015 року в приміщенні шкільного народознавчого музею «Батьківська хата» відбулися «Українські вечорниці». Цей захід пройшов у межах двох виховних проектів: «Свято в музеї» та «Гармонія душі».

І залунала українська пісня,створюючи святкову атмосферу серед молоді. Колоритна мова та колоритні герої привертали увагу своїми дотепними жартами, веселими танцями та співом. Артистичність та активність учасників в повній мірі розкрили красу обрядового дійства. Дівчатка радували всіх присутніх своїми кулінарними здібностями . Святковий стіл приваблював апетитними варениками з різноманітними начинками та рум’яними пампушками.

Слід відмітити, що всі діти із задоволенням брали участь у святі, а запрошені батьки та вчителі отримали безліч позитивних емоцій та вражень.

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 963
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018