Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Великий син українського народу (тиждень української літератури, присвячений 201 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в ЗОШ №13)
14.03.2015, 12:54

    Традиційно склалося в школі №13, що Тиждень української  літератури ми проводимо на початку березня, коли  у нашій країні вшановують пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Різноманітні заходи, які були проведені протягом Тижня, не залишили байдужим жодного школяра, адже кожен зміг продемонструвати свої знання, вміння та таланти. 

 Тиждень розпочався 10 березня з радіопередачі «Великий син українського народу», яку підготували і провели учні 9 класу. Цього ж дня до учнів 7-8 класів завітали наші давні друзі, працівники відділу обслуговування читачів – учнів 5-9 класів обласної дитячої бібліотеки ім. В.Лягіна з літературним портретом «Велич України – наш Тарас». На шевченківському святі діти із задоволенням прослухали цікаві факти з життя поета, відповідали на запитання вікторини та  складали пазли, на яких було зображено картини Т.Г. Шевченка.

  Своє бачення і розуміння творів Великого Кобзаря показали учні 1- 6 класів під час конкурсу малюнків до творів письменника. Учні 7-10 класів, опрацювавши додаткову літературу та знайшовши цікавий матеріал, підготували виставку стіннівок про Т.Г. Шевченка та «Твори-ювіляри – 2015», «Письменники-ювіляри – 2015».

    Учні 9-10 класу підготували і провели разом з учителем української мови і літератури Ципкіною Т.В. літературну вікторину «Сторінки життя і творчості Т.Г. Шевченка» для учнів 5-6 класів та 7-8 класів. Під час вікторини учні мали змогу пригадати відомості з біографії письменника, показали свої знання з його творчості, продовжуючи рядки з відомих творів митця та називаючи їх, згадали твори Кобзаря, які були покладені на музику. Перемогу здобули команди учнів 6 та 8 класів.

 Окрім того, протягом Тижня були проведені інформаційні хвилинки, усна подорож Шевченківськими дорогами «Шевченко – син України», бібліотечний урок та вікторини для учнів молодших класів, присвячених життю і творчості Т.Г. Шевченку.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 807
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018