Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2015»
13.03.2015, 14:24

12 березня 2015 року в Києві розпочала роботу VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2015», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія «Виставковий світ».

Захід проходить у Київському Палаці дітей та юнацтва і триватиме до 14 березня. На виставці представлено найбільшу кількість навчальних закладів різних рівнів та напрямків, а також наукових установ та підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику, серед них - 750 навчальних закладів з різних регіонів України, заклади та агенції Латвійської республіки, Литовської республіки, Швейцарської конфедерації, Польської республіки, Чеської республіки, Французької республіки, Великобританії, Канади, Словацької республіки, Естонської республіки, США та Молдови, а також Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради Миколаївської області.

У церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор департаменту професійно-технічної освіти В’ячеслав Супрун та заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко.

У номінації «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей і молоді» МСШ «Академія дитячої творчості» нагороджена золотою медаллю, у номінації «Кращий виставковий стенд - 2015» - отримали диплом та вимпел, які було урочисто вручено В’ячеславом Супруном. Директор МСШ «Академія дитячої творчості» Матвєєва Г.Д. нагороджена Почесною грамотою МОН України за вагомий внесок у плідну організаторську діяльність в модернізації та оновленні галузі освіти. Вітаємо колектив та директора з почесними нагородами!
Додав: kolinko |
Переглядів: 936
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018