Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Від творчого вчителя – до творчого учня (ЗОШ №44)
15.02.2015, 13:55

Кожна людина від природи наділена здатністю до творчості. Талант і творча обдарованість особистості – це майбутнє нашої країни, її науковий потенціал та інтенсивний розвиток.

Школа покликана якомога раніше виявити наукові якості обдарованої особистості в учнів, створити умови для їх розвитку та творчого самовдосконалення. Одним із напрямів роботи педагогів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 є дослідницько-експериментальна діяльність учнів в рамках Малої академії наук України.

Конкурси-захисти Малої академії наук надають учням можливість більш повно та розгорнуто заявити про себе, реалізувати свій талант і є доброю інвестицією в майбутнє, оскільки, готуючись до конкурсу, учень здобуває навички здійснення наукових досліджень.

У січні 2015 року відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. У цьому конкурсі  Кіряков Ілля, учень 11 класу Миколаївської ЗОШ № 44, посів І місце з хімії, захищаючи роботу з теми «Дослідження впливу залізничного транспорту на забруднення ґрунтів свинцем та пошук шляхів детоксикації». 13 лютого 2015 року юні дослідники змагалися у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, в якому Кіряков Ілля виборов ІІІ місце і був нагороджений дипломом ІІІ ступеня та цінним подарунком.

Своїм успіхам Ілля завдячує вчителю хімії ЗОШ № 44 Шмаковій Наталії Юріївні. Саме  вона підтримала та  вселила віру в свої сили, запалила вогник інтересу до пізнання, наукових досліджень.

«Оригінальність ідеї, прагнення до пізнання нового та наполеглива праця – це основа сьогоднішніх та майбутніх високих досягнень кожного з юних науковців, дослідників», – вважає вчитель вищої категорії, старший учитель Шмакова Н.Ю.  

Прес-центр школи

 


Додав: kolinko |
Переглядів: 1006
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018