Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 4
Користувачів: 1
Admin_Vasilishin


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Відкриття пам’ятної дошки Володимиру Дмитровичу Чайці у Миколаївському муніципальному колегіумі
05.12.2014, 17:57

Сьогодні, 5 грудня, пройшло урочисте відкриття пам'ятної дошки Володимиру Дмитровичу Чайці, який був мером нашого міста.
У заході взяли участь його рідні - мати, дружина і син, представники влади, педагоги та учні колегіуму.
Присутні говорили багато теплих слів на адресу Володимира Дмитровича, ділилися спогадами про нього, а викладач колегіуму Леонід Ржепецький навіть зачитав вірш власного твору, присвячений меру Чайці.
Директор колегіуму Сергій Січко, виступаючи перед присутніми, розповів про складнощі при будівництві школи №38 і як Володимир Чайка допомагав знаходити кошти для ремонту.
- Той, хто не пам'ятає минулого, не має майбутнього. Ці слова для мене сьогодні є епіграфом. Кожна людина залишається в історії. І школа, яка носить ім'я Володимира Чайки, має безпосереднє відношення до нього. Він випускник цієї школи, - розповів Сергій Січко.
Пізніше слово надали меру Миколаєва Юрію Гранатурову, який згадав, «як це важко летіти проти вітру». При цьому зазначив, що головне - це пам'ять про тих, хто творить добро.
Також слова пам'яті про Володимира Чайку висловив депутат Миколаївської міської ради Сергій Шульгач. Автор проекту Віктор Макушин в свою чергу подякував, що йому надали можливість розробити меморіальну дошку
Особливе місце в ході пам'ятного заходу було приділено родині Володимира Дмитровича. Учні колегіуму низьким уклоном подякували матері мера Зінаїду Андріївну за виховання сина.
Взявши слово, вдова Чайки Людмила Олександрівна згадала про те, яким різним був Володимир Дмитрович: у нього були і важкі дні, і дні перемоги.
- Від усієї душі хочу сказати спасибі всім, хто пам'ятає про Володимира Дмитровича. Пройдуть роки, але дошка ця буде висіти на школі. І в кожного в куточку душі залишиться шматочок пам'яті про ту людину, який вклав душу в будівництво цієї школи, - сказала Людмила Чайка.
В пам'ять про мера Миколаєва була оголошена хвилина мовчання.
Почесну місію зняти покривало з пам'ятної дошки доручили нинішньому міському голові Юрію Гранатурову.
Наприкінці заходу прозвучав запис пісні "Білі крила" у виконанні Володимира Чайки, а всі бажаючі могли покласти квіти до пам'ятної дошки.

Прес-центр колегіуму


 


Додав: Electronik |
Переглядів: 997
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018