Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Відкриття плавального басейну у ДНЗ №87 "Вишенька"
18.10.2014, 19:11

17 жовтня 2014 року у ДНЗ №87 «Вишенька», що знаходиться в Ракетному Урочищі відбулася урочиста подія – відкрився оновлений плавальний басейн. Це вже другий водно-оздоровчий об’єкт в дитячих закладах міста м.Миколєва. 
З самого ранку адміністрація, педколектив та юні вихованці дитячого садку готувались до зустрічі поважних гостей, запрошених на свято, серед яких: народний депутат України Микола Васильович Жук, завдяки зусиллям якого цей басейн відкрито, представники управління освіти Миколаївської міської ради та науково-методичного центру.
Урочистості розпочались зі слів подяки завідувача ДНЗ №87 Людмили Іванівни Крот. До слів завідувача приєднались й батьки вихованців, подякувавши за турботу про здоров’я їхніх дітей. Самі ж малюки висловили свою вдячність зачитавши зворушливі вірші.
Не забули й відмітити працю представників будівельної фірми, які старанно та якісно виконали свою роботу. Вони ж, у свою чергу, розповіли, що їм було дуже приємно створювати басейн для дитячого садку «Вишенька» та подякували колективу за дбайливе та уважне ставлення до них під час виконання ремонтних робіт.

Після урочистих слів дітлахи переступили поріг нового басейну та розпочались довгоочікувані заняття у воді. Разом з інструктором малюки виконували різноманітні вправи в ігровій формі з використанням надувних м’ячів, кругів та іншого приладдя. Треба було бачити з якою радістю маленькі вихованці плескались у кристально чистій воді, як за них раділи батьки, колектив вихователів та й усі присутні.

Слід відзначити, що подібного плану басейни зустрічаються не у всіх містах Європи. Також нардеп наголосив на тому, що у басейні встановлене найсучасніше обладнання, система очищення та підігріву води, належно обладнаний медичний пост, запевнивши тим самим батьків у безпеці відвідування їхніми дітьми басейну в дитячому садку «Вишенька».

Таким чином, після довгих років очікування збулася мрія як адміністрації та колективу дитячого садку, так і батьків та маленьких вихованців про сучасний плавальний басейн.


Додав: dnz87vishenka |
Переглядів: 634
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018